Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@eweresty i teraz najważniejsze : czy zachowanie @GordonLameman3 w 10% wpisów tu przedstawionych uzasadnia to, co robi Kalafior? Uzasadnia to, że zaśmieca wykop tymi obrazkami, pisze wiecznie wszędzie o spisku neuropy z moderacją, o feministach pisze "feminaziski", o osobach o innej orientacji rozpisuje się tak, a nie innaczej?

Na tym właśnie polega "Whataboitism". Nie odnosisz się do problemu, tylko "bijesz murzynami".
  • Odpowiedz
nie wiem, z centrali w Izraelu nie rozesłali jeszcze oficjalnej instrukcji.


@Goofas: Takiej odpowiedzi też się spodziewałem, nie można traktować ciebie, tego co mówisz oraz kółeczka wzajemnej adoracji i spamowania Wykopu pn. #neuropa poważnie

@eweresty: I taka jest bezstronność moderacji - za jednego linka dostajesz bana na miesiąc, za prostackie wyzwiska (powtarzające się do tego!) nic.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@idewons tej, zadałeś mi najgłupsze pytanie na świecie. Ty serio oczekujesz, żebym znał szczegóły kto gdzie i jak zgłasza każdego użytkownika?! Stąd taka "poważna" odpowiedź.
  • Odpowiedz
tej, zadałeś mi najgłupsze pytanie na świecie. Ty serio oczekujesz, żebym znał szczegóły kto gdzie i jak zgłasza każdego użytkownika?! Stąd taka "poważna" odpowiedź.


@Goofas: Tobie zadano pytanie, jakie masz dowody na to, że @50HerbatGreya to jakiś dawno zbanowany użytkownik? To też było głupie pytanie? Tak poza tym to nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi - jak na razie ty jako jedyny masz przewagę w ich pisaniu
  • Odpowiedz
wykryto argumentum ad populum


@idewons:

I jakie ten pajac ma prawo wypowiadać się o "praworządności" w Polsce, jak w tym unioburdelu, w tym chlewie ubrudzonym kałem sami mają praworządność (i nie tylko to zresztą) głęboko w swoich komunistycznych odbytach!


( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
  • Odpowiedz
@bombastick: Znajdziesz coś z tego wątku? Czy raczej wolisz łapać się wszystkiego, co popadnie, nawet szukać jak jakiś esbek-bezbek w aktach po profilach wypowiedzi oponentów, byle wyskrobać "podbudowującą siebie" odpowiedź?
  • Odpowiedz
nawet szukać jak SBek w aktach po tych profilach wypowiedzi oponentów,


@idewons: nie jesteś moim oponentem i nigdy nie będziesz, co do esbeckich metod - uderz się w pierś i policz ile wykonałeś donosów do moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@bombastick: Wiesz co, nawet nie będę zniżać się do twojego poziomu wykorzystując jak ty jakieś tandetne tekściki.

Żegnam chłodno.

P.S To kiedy zobaczę dowód na tego kalafiora od @Goofas i od ciebie? Chyba nigdy, bo ten kalafior to tylko wasze neuropejskie urojenia od niedożywienia mózgu.
  • Odpowiedz
maniakalne wręcz śledzenie i zgłaszanie patriotów z #neuropa jak @Andreth, @GordonLameman3 czy ciągłe doszukiwanie się spisku neuropy z moderacją.


Winny jest ten co zgłasza osobe która defekuje nienawiścią i wyzwiskami i wygraża innym śmiercią a nie kryminalista i recydywista. GodronLameman3
Jadem pluje ten który zgłasza recydywe. dobre dobre.

Trolem płatnym jest osoba udzielająca się na portalu, z doskoku komentująca polityke od czasu do czasu ale trolem płatnym nie są ludzie którzy od pierwszego dnia obecności spamują polityke 24/7 we wpisach i znaleziskach ( polecam profile Goofas, Xianist, Andraeth,
  • Odpowiedz