Wpis z mikrobloga

@Enzo_Molinari jak dla mnie nie bardzo, za 3 zapłaciłam 6 zł, cebula 3, dwie puszki pomidorów 5 zł, i kiełbaska z kurczaka za 6 bo była promocja, dorzucam do tego cukinię ale dostałam od mamy z ogródka. Czyli wychodzi 20 zł, no 25 bo jem z pieczywem więc jeszcze bułki i chleb, za obiad na dwa dni. To drogo?
@izka715 Szczeeeeecin