Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawej gry przez przeglądarkę. Moje wymagania:
1. Bezpłatna.
2. Najlepiej gdyby płatnych dodatków nie było lub bardzo nie ułatwiały gry i nie dawały ogromnej przewagi.
3. Brak wersji mobilnej

Proszę też o propozycje nie spełniające wymagań wyżej :)

Grałem w takie gry jak:
- ogame
- ikariam
- plemiona
- goalunited
coś tam z gangsterami, wampirami... Szkoda wymieniać. Było tego od ch...

Wybaczcie ilość tagów, ale większość z nich obserwuje dosłownie parę osób...
#plemiona #travian #ogame #ikariam #gryprzegladarkowe #gryonline #gry #gryzadarmo #goalunited
  • 22
  • Odpowiedz
@Trent: Tak brak wersji mobilnej. Nie bawi mnie sytuacja z plemion. Atakujesz kogoś a apka mu wyświetla powiadomienia na telefonie, że idzie atak xD No kur wa, brak elementu zaskoczenia. Gość ustawi sobie dźwięki i zawsze go np. obudzi. W pracy nie mam czasu na siedzenie z telefonem - więc jestem też przeciętnie 8 godzin do tyłu niż większość ludzi.
  • Odpowiedz
@AntyPOdPIS: hmm w sumie rozumiem ale... to może być trudno znaleźć coś takiego w dobie RWD. Chociaż to bardziej prawdopodobne niż to, że nie będzie ekstra ulepszeń za kasę... na to bym nie liczył
  • Odpowiedz
@AntyPOdPIS: W Grepolis jakiś czas temu troche pogrywałem ale jeżeli chodzi o temat gier przez przeglądarke to wieki temu byłem mega fanem ogame ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozna powiedzieć, że grałem praktycznie od początku jej istnienia przez kilka lat...
  • Odpowiedz
@AntyPOdPIS: niestety tak się kończą pomysły na ultra konta premium i bzdurną antymaterię ( ͡° ʖ̯ ͡°) kusi mnie żeby zacząć kodować własnego klona tej gry ale z czasów jej bardziej pierwotnej wersji czyli ≤ 2006 Jeszcze by się tylko przydał grafik i czas
  • Odpowiedz
@AntyPOdPIS: Imo nie ma zbyt wiele wspólnego z Tibią XD Jak zbierzesz ekipe na boss raidy to jest całkiem przyjemna. Odwiedź forum TaerN, tam możesz znaleźć bardzo przydatne poradniki do buildów postaci, jak rozdawać skille i staty itd.
  • Odpowiedz