Wpis z mikrobloga

@1001001 w sumie nie mam jakiś priorytetów. Korzystam z wykopu SMS/tel czasami jako nawigacja, non stop włączony bluetooth, połowę miesiąca robi za hotspota w aucie. Zero facebookow itp. Mam xiaomi 4x i w sumie jest ok, poprostu chce zmienić :)
@1001001 na allegro ~1250 - VAT to wychodzi poniżej tysiąca. Mówisz że warto? Czy w tej klasie kupię coś lepszego co posłuży te dwa lata? A może lepiej dołożyć i myśleć nad czymś innym? Jedyny mój warunek to żeby nie był duży, ten p20 to max dla mnie
@zolwik89 G6 w stosunku do Twoich preferencji powinien być dobrym wyborem. Ewentualnie HTC U11 tylko to wydatek około 1600 PLN. U11 to świetny smartfon, zeszłoroczny flagowiec. Tylko gabarytowo mógłby być za duży. Na Twoim miejscu wziąłbym G6.
@1001001 dzięki Mirku za radę :)

Tak na szybko przeglądałem tego g6 to praktycznie jest taki sam jak ten p20 lite, nawet wymiarami jota w hotelu. Co przemawia na jego korzyść? Nie będę ukrywał że ten "poszerzony" ekran w p20 mi się podoba. Niewiem jak z funkcjonalnością
@zolwik89 gdybyś rozważał P20 nie P20 lite to byłbym za P20. G6 to duży ekran 5.7", bardzo wydajny procesor Snapdragon 821, 4GB RAMu w szybszych kościach niż w P20lite, aparat dobrej jakości + drugi obiektyw szerokokątny, wodoszczelność, mini jack.