Wpis z mikrobloga

Tak analizuję dłuższą chwilę (okej parę godzin ;>) jutrzejszą kobiecą czasówkę i nie widzę innego rozwiązania niż 5* Van Vleuten i dalej Moolman, Guarnier, Niewiadoma, Spratt.
Może jednak znajdziecie dla mnie argument w którym Longo Borghini odżyje lub znajdzie się inna Van Der Breggen wśród pozostałych 139 zawodniczek >?

I nie, nie znalazłem żadnej czysto górskiej kobiecej czasówki o podobnym profilu jaki ma jutrzejsza. Największą uwagę skupiłem na czasówkach Giro Rosa z lat 2015-2017, mniejszą na Rio, Bergen i czasówkach na mniejszych etapówkach.
#cyclinggame @cult_of_luna @schrodingerscat @Pierre_Billotte
  • 9
@Pierre_Billotte:
Z tego co czytałem na twitterze to miała problemy przed finałowym podjazdem i straciła dużo sił na dojście czołówki.

"Problemi meccanici per @ElisaLongoB che ai -30 km e' costretta a cambiare bici per ben tre volte e ad inseguire il gruppo

Technical issues for @ElisaLongoB : she has changed the bike for three times and she's behind the peloton"
@Xedron: Wczoraj Spratt, Van Vleuten, Moolman, Kasia i Garcia były najlepsze. Guarnier miała problemy, ale wróciła. Stultiens chyba niepotrzebnie marnowała siły na początku. Merino wygląda jakby ważyła 35kg, więc powinna być lepsza na trudniejszych podjazdach.
Ale dzień wcześniej najbardziej aktywna była Longo Borghini, także ¯\_(ツ)_/¯
OstatniPiwniczanin - @Xedron: Wczoraj Spratt, Van Vleuten, Moolman, Kasia i Garcia by...
@Ostatni_Piwniczanin: Stultiens ma słabe czasówki. Merino waży 40 kg, ale rzeczywiście wygląda na mniej :> Wraz z Garcią zajęły dwa pierwsze miejsca National Championships Spain WE - ITT na dystansie 19,5 km, ale to dalej do mnie nie przemawia za nimi.