Wpis z mikrobloga

Według mnie Tucznik powinien postawić warunek, że całą kase, którą tucznik i lordoza mają w kontrakcje za walke idzie na cele charytatywne. My mamy dymy i rozrywke, że nasze małpki się gryzą i dają se po mordzie i jeszcze fakt, że za to ani grosza nie zarobią będzie dodatkowo pocieszał. A przy okazji komuś te pieniądze pomogą, tylko niech zajmie się nimi Wojtek Gola, a nie boxdil, bo ten oszukując widzów i samą Wanesse już nam pokazał, że ma bardziej skrzywiony kręgosłup moralny niż lordonix ma kręgosłup fizyczny XD Kto nie przyjmie walki na tych warunkach, wtedy zostaje oficialnie największym obsrańcem i kozaczkiem przez kabelek i przegrywa 4 letnią wojnę.
Essa
#danielmagical #patostreamy #rafonix

A ty jak sądzisz cumpek

  • Dobry pomysł 27.5% (42)
  • Huiowy pomysł 15.7% (24)
  • Mam to w dupie 14.4% (22)
  • Tak o od buta 3.3% (5)
  • Essa 5.9% (9)
  • Wylew masz. Wylew masz ty kurwo! 33.3% (51)

Oddanych głosów: 153

  • 11
@Jakjachudybyk: Dodając warunek, że zostanie to DOKŁADNIE UDOKUMENTOWANE, jak wiadomo, gdy wyjdą z taką myślą, to Boxcwel się do tego przyklei i wiadomo jak wyjdzie. To całe FAKEMMA trzyma się w ryzach przez Wojtka, boxcwel jest tylko na doczepkę, bo ma suby i wyswietlenia, Mam nadzieję, że jak wojtek zyska fejm jak boxcwel, to będzie to prowadził z kimś innym albo sam. O ile mu sodówa do głowy nie #!$%@?.( ͡