Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki i Mirabelki. Mam do was takie pytanie czy to jest normalne, że ciągle tęsknie do mojej dziewczyny? Jesteśmy ze sobą miesiąc i parę dni, ale jednak ja czuję jakbym ją znał całe życie.Niestety mieszkamy w innych miastach, ale widzimy się co weekend.Wczoraj od niej wróciłem i już znowu chcę się z nią widzieć. Ciągnie mnie do niej jak nie wiem co, strasznie za nią tęsknie i czasami nawet płaczę.Wiem, że to dziwne żeby chłop płakał jak baba, ale ja nie potrafię bez niej żyć. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
RabinSzlomo: Klasyczne zauroczenie. Potem przejdzie w zakochanie. Tęsknota nadal będzie wyraźnie odczuwalna. I od tego momentu są dwie ścieżki. Albo z wysiłkiem przesiadasz się z różowego obłoczka na ziemię, albo za 2 miesiące tworzycie związek, a za 5 następnych miesięcy dodasz wpis:
Mirki, co się stało? Kiedyś sobie robiliśmy słodkie dziubki, a teraz tego nie ma. Czy ma może już bolca na boku? Daty z dupy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}