Wpis z mikrobloga

@czterydwadolary: czemu cisza musi byc niezręczna? Moje randki trwają 2-3h a jak jest fajnie to dłużej. Nie da się nie miec ciszy czasami bo mimo ze jestem katarynka do rozmów nie gadam 24 na dobę. Jak już aż wam to tak przeszkadza to komentujcie otoczenie i tematy same sie nasuna „o widzisz tego kolesia na rowerze? Jak on daje rade w taki upal jeździć” itd
  • Odpowiedz
@czterydwadolary: -małomówna
-wada

No chyba kpisz. Also niezręczna cisza jest niezręczna tylko wtedy, gdy myślisz, że jest niezręczna. Ja nigdy z tym nie miałem problemów na randkach. No ale ja jestem tym słynnym badboyem i w sumie mowa ciała wg mnie jest ważniejsza.
  • Odpowiedz
@czterydwadolary: Dla mnie też to nie wada. Jak jesteś z miasta, to weź ją w jakąś fajną miejscówkę np. na starówce i się poprzytulajcie nic nie mówiąc. A jak ze wsi to weź ją gdzieś gdzie są ładne widoczki i to samo. I nie czaj się, jak ty będziesz pewny siebie w swoich reakcjach to będzie się jej podobać.
  • Odpowiedz
@LekkoSpozniony: jak ktoś jest skryty i małomówny to nawet pocałunek w policzek na przywitanie może być dla kims za wiele a ty już o tulenie.. spotykałem się z dziewczyna i później byliśmy razem przez jakiś czas to mi powiedziała ze czuła się dziwnie takim przywitaniem na 1 spotkaniu przezemnie, ze nie lubi takich akcji. Ze polik, odrazu za reke i bóg wie co
  • Odpowiedz