Wpis z mikrobloga

Zauważyliście pewną rzecz? Mianowicie - kiedyś, na początku istnienia tagu #danielmagical magical i rafonix robili tutaj za małpki, które mają jedynie dostarczyć rozrywki (dymy). Nikt nie przywiązywał się do tych patusów i nie obchodziło tu nikogo czy będą mieć #!$%@?, była tu kiedyś ogólna beka z małpek takich jak rafoniks magical i rafatus oraz z autystycznych dzieci ze statami +1 do dodatkowego chromosoma z czatu yt. Gdy pojawił się tag #patostreamy to sytuacja się zmieniła całkowicie odwrotnie. Czyli po emigracji rdzennych mieszkańców czatu yt biorąc ze sobą przy okazji groźną szajke przestępców zwanych inaczej gang /cam2 to to wy staliście się małpkami magicala i rafona XD Przejmujecie czy ktos z tych patusow bedzie mial #!$%@? czy nie, utosamiacie się z nimi, jesteście wżyci w nich, nie obchodzi was juz dymy, tylko aby "pocisnąć temu psu rafonixa/magicala *groznypies.jpg XD Robicie to co wam lordoza lub tucznik powie, niczym komendy dla psów XD Ja np. mam beke i z tego patusa i z tamtego, gardze każdym patusem i liczą się dla mnie dymy nie patusy.
Tak więc czat yt pakujcie walizy i #!$%@? z tego wykopu borowiki
ESSA
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 10