Wpis z mikrobloga

@Zwanek: https://www.wykop.pl/wpis/32302139/czy-tekken-7-z-niemiecka-okladka-bedzie-miec-jezyk/

Gry pudełkowe nie zawsze mają język polski jeśli okładka jest w innym języku. Już się raz na tym przejechałem, nie wiem od czego to zależy


Dobrym przykładem jest halo 5. Jeśli zakupimy game pass w innym kraju niż Polska i za walutę inna niż PLN. To mimo że mamy w konsoli region i język ustawiony na PL, to gra będzie mieć tylko polskie napisy lecz dubbingu już nie będzie.
@ZmutowanaFrytkownica: detroita z uk sprawdzałem i powinien mieć polski język, ma tę samą płytę co my. Jesteś 100% pewien?

Ogólnie to tak, miałem tam wyżej dopisać że oczywiście czasami nie ma w ogóle polskiego, ale już nie zdążyłem edytować.

To prawda, u Sony cyfrowe wersje mają takie same podziały jak pudełka, często nawet identyczne oznaczenia. Więc MS jednak wygrywa na tym polu.
Jesteś 100% pewien?


@MisPluszowyZWadaWymowy: tak, kupowałem wersję, która jest przeznaczona na rynek uk. Myślałem, że będą chociaż polskie napisy, bo na dubbingu mi nie zależy, ale nawet tego nie było. Grę przeszedłem, z angielskim nie mam problemu, ale jakoś tak zawsze lepiej zagrać w rodzimym języku. Przycebuliłem trochę i nie udało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)