Wpis z mikrobloga

Przegryw: Ale bym chciał mieć dziewczynę. Chciałbym po prostu mieć do kogo się przytulić i móc razem pooglądać seriale. Żadna mnie nie chce, dla nich liczy się tylko wygląd a je nie jestem Chadem więc jestem skazany na samotność.

Brzydka Dziewczyna: Hej Anon, w sumie podobasz mi się i fajnie się z tobą gada. Chciałbyś spędzić razem trochę czasu i porobić coś ciekawego? Znalazłam ostatnio fajny serial.

Przegryw: Fuj #!$%@? jaki knur. _*wstawia jej zdjęcie na mirko żeby pośmiać się z jej wyglądu z innymi przegrywami*_


#logikaprzegrywow #przegryw #takaprawda
U.....n - > Przegryw: Ale bym chciał mieć dziewczynę. Chciałbym po prostu mieć do kog...

źródło: comment_p02nylEoLvCOyJdDnWkDVvyADJDks6Yr.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: :

Hej Anon, w sumie podobasz mi się


XDDDD nawet nie wiem jak mógłbym to skomentować

@apopleksja: Nie ma to jak patrzeć stereotypowo na świat. Nie wiem na jakiej podstawie opierasz swoją opinię, ale na pewno nie na wpisach osób z tego tagu (chyba że faktycznie ktoś ma takie podejście, to daj jakiś link do wpisu czy coś). Ponadto, z tego co pamietam, część przegrywów narzeka, że nawet te
  • Odpowiedz
@apopleksja @strielali: W ankiecie była mowa o grubej lasce, a waga jest czymś, na co człowiek zazwyczaj ma bardzo duży wpływ. Żaden z przegrywów (chyba) nie ma pretensji o to, że nie ma powodzenia u kobiet przez jakieś własne zaniedbania: waga, słaba fryzura, nieodpowiedni ubiór, zaniedbania w sferze higieny itp. Większość żali opiera się na sytuacjach, w których cała ciężką praca nad sobą i tak nie daje efektów, bo główne atrybuty
  • Odpowiedz
@AnimusAeger999 przyczepiles się no i co w związku z tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam nie mam problemów z szufladkowaniem, to tak jakbym miała się obrazac bo co chwilę te przegrywy piszą że jakie to dziewczyny są #!$%@?, nie przesadzaj m
  • Odpowiedz