Wpis z mikrobloga

@Jabby:

Praworządny dobry - Vesemir
Neutralny dobry - Regis
Chaotyczny dobry - Jaskier jak w mordę strzelił XD
Praworządny neutralny - Geralt/Zoltan
Prawdziwie neutralny - Ciri
Chaotyczny neutralny - Yennefer
Praworządny Zły - Emhyr (zastanawiałem się też nad Cahirem)
Neutralny Zły - nie wiem, aczkolwiek kierowałbym się w stronę którejś z czarodziejek
Chaotyczny Zły - Vilgefortz
via Android
  • 0
@epi

Chaotyczny, czyli siejący chaos. Niepraworządny. Może być jak najbardziej dobry. Robin Hood np. czy inny Janosik :)
via Android
  • 0
@mydlina

Prawdziwie neutralny - Ciri


Ciri jak najbardziej dobry. Pytanie czy chaotyczny czy neutralny. Prawdziwie Neutralny to Myszowór - w końcu druidzi tylko tacy mogą być ;)

Praworządny neutralny - Geralt/Zoltan


Z Geraltem jak wyżej. Tu chyba idealny jest Dijkstra

Chaotyczny Zły - Vilgefortz


Pełna zgoda. Na równi z Bonhartem

Praworządny dobry - Vesemir


Do wiedźminów praworządny średnio pasuje. Tu możnaby dać Triss, albo króla Koviru.
@Jabby:

Tu chyba idealny jest Dijkstra


w życiu, Dijkstra to też był kawał szui. Prędzej dałbym Foltesta.

Do wiedźminów praworządny średnio pasuje. Tu możnaby dać Triss, albo króla Koviru.


Triss? XD Przecież Triss to też menda była, do czarodziejek tym bardziej to nie pasuje. Ciężko w uniwersum wskazać kogoś praworządnego dobrego. Każdy miał coś za uszami, a Vesemir cóż...wiedźmini od małego byli tak szkoleni i wykonywali po prostu swój zawód. Nie
via Android
  • 0
@mydlina

Dijstra - bo ja wiem. W książkach była mowa że nawet grosza nie przywłaszczył sobie ze skarbca czy z łapówek. Dobry nie był, ale zły też nie. Kierował się racją stanu. Idealnie pasuje na neutralnego praworządnego.

Geralt - a kogo mordował? Każdy kto zginął zasłużył sobie na to. Nawet w Bleviken byli to zabójcy i płatni mordercy

Triss - czemu menda? Praworządna bo była lojalna loży, ale dobra bo potrafiła pomóc
@Jabby: trochę nie zrozumiałeś mnie, miałem na myśli, że Vesemir nie mordował ludzi, Geralt owszem. No ale to na jedno i to samo wychodzi

Triss - no tylko że loża nie była już taka dobra. Do tego podstępem uwiodła Geralta. Nie była ona taka doskonała jak każdy ją uważa, gra strasznie wypaczyła jej obraz, robiąc z nią niewinnego aniołka, która była zupełnym przeciwieństwem Yennefer - kobiety stanowczej, dominującej, która wiedziała czego