Wpis z mikrobloga

Dobra, widzę, że fajna gównoburza się zrobiła na tagach, to mnie bawi, bo nie ma to jak przyjść po nocce usiąść wygodnie, odpalić piwko i czytać co sie działo, kto się obsrał, kto obronił honor itp. Ale wiem, że znajdzie się ktoś porządny i powie mi, skąd się wzieła ta czereśniowa blondyna na streamie? i kto to jest k---a ten dziadziuś? to ten wujek z zatwardzeniem? i W ogóle skąd on bierze takich ludzi na streama, bierze patolę z pod żabki czy chodzi po mieście i szuka randomów, czy to jest ekipa gniazda? xD
#danielmagical #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sasiadbystrzaka: W sensie, tak sama przyszła, tak od buta, o? czy ją zaprosili w jakiś sposób? Widać, że niezła spryciara, gdyby nie stream, to kompa by wyniosła :D a skoro Jaca miał z nią romans kiedyś, to Jacy zostały stare nawyki i próbował odnowić "kontakt" :D
  • Odpowiedz
@sasiadbystrzaka: Dobra, dobra, kumam już stary, musiałem przeczytać 3 razy, bo 22h pracy daje się we znaki, a i piwko też wchodzi. Z początku myślałem, że nawaliłeś błędy i po prostu nie zrozumiałem, ale teraz Czaję stary, wiesz, tak od buta, o. Dzięki jeszcze raz za wyjaśnienie :D Chyba pora iść spać, ale jeszcze 3 piwka czekają, więc walka trwa xD
  • Odpowiedz