Wpis z mikrobloga

Śmieszne jak wielu przedstawia tutaj wersję wydarzeń Magicala a jak mało Rafona więc czas to nadrobić:

1. Tucznik nie chciał wyjść, wyszła tylko jego ekipa

2. Tucznik powinien wyjść sam a nie jego ekipa

2. Rafonix chciał sam na sam z Tucznikiem i wołał go cały czas

3. Tucznik jest konfiturą i zadzwonił na bagiety

4. Rafon przyjechał do Tucznika z ekipą na jeden samochód

5. Tucznik nie widział ich nawet na oczy a #!$%@?ł że 30 typa przyjechało

6. Tucznik tchórz wyszedł dopiero do Rafona jak podjechały 4 radiowozy które sam wezwał

ESSA

#danielmagical #rafonix #patostreamy
p.....y - Śmieszne jak wielu przedstawia tutaj wersję wydarzeń Magicala a jak mało Ra...

źródło: comment_2ZuhSm5dfXhAg3Ku5DZpkGh1ebhxDxFH.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@piotrek-ry:
Nie wiem czy zauwazyles ale zadales to samo pytanie 2 raz w ciagu ostatnich 20 minut.
On nie musi jechac to w interesie rafonixa bylo odzyskanie twarzy i osmieszenie magicala.
Jak bys mial opisac ta sytuacje to co bys powiedzial chudy byk nareszcie przyjechal do magikala ale biestety zawinal sie po 10minutach nawet nie #!$%@? mu okna wstyd
  • Odpowiedz
@piotrek-ry: co to w ogóle za spam, wyjdź #!$%@? jeden pajac z drugim z domu a potem zabieraj sie za pisanie w internecie. Wy w ogóle braliscie kiedys udział w jakiejkolwiek solowce? To normalne ze klepia sie 1vs1 a ekipa jest zeby sobie to oglądać i wkroczyc wyłącznie w przypadku gdy ktos się w tą bitke wtraca. Magical nie raz zapraszal rafona na u2 az w koncu przyjechal w glownej mierze
  • Odpowiedz
@piotrek-ry: no ja nie wiem co mam do zrozumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeszcze raz wytłumacze przeczytaj sobie kilka razy. Rafonix przyjeżdza ekipą, więc Daniel ma prawo wyjść również ekipą, według tego co napisałeś powinien ludziom którzy byli wtedy u niego w domu zabronić wychodzić bo sam powinien wyjść do ekipy Rafonixa, jest to tak wielka głupota że czuję zażenowanie że muszę ci to tłumaczyć. To
  • Odpowiedz