Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert #!$%@? sie znaja na wykopie. im sie wydaje ze wzrost jest wazny a wcale nie. wazne jest czy ktos jest zjebem czy nie a potem to roznie. mnie sie podobaja owlosieni i jak widze takiego to twarz nie wazna bo mi krew z mozgu odplywa. a sa nawet na wykopie ktore wola gladkich i dostaja torsji na widok wlosow u faceta))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo No to ja tak mam że np nie lubię chudych. Bardziej wolę taka co ma trochę więcej ciała. Nie jakaś gruba tylko normalna dziewczyna. Co człowiek to gust. Sam się do pory wejścia na wypok uważałem mimo wszystko za atrakcyjnego bruneta o ciemnej karnacji i interesującym charakterze
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert o brunet o ciemnej karnacji to ma u mnie +5. chyba sam widisz ze masz branie bo takich w polsce to malo jest. dlatego wykopki gowno wiedza co sie podoba a co nie. chlopaki w rurkach i kolorowych grzywkach tez dla wielu sa seksi a jednak wykopek to by splunal na takiego. i kobiety to maja w bozence co sobie mysla.
mnie tylko przeraza ze dla nich laska ma byc
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo a daj spokój, ja to nawet bym szczerze nie chciał takiej 10/10 bo mam wrażenie że takie za dużo w dupie obroku mają. Ja chcę mieć normalną, nie za brzydka, nie za ładną dziewczynę o bogatym charakterze. Ale z tym charakterem to za dużo wymagam od większości tak zauważyłem ;)
  • Odpowiedz