Wpis z mikrobloga

Czas małego podsumowania aktywności na oficjalnych mediach społecznościowych Juventusu. Nie minęły jeszcze 24 godziny od ostatniej aktualizacji, lecz niektóre źródła mówią że to już dziś, więc chucham na zimne.

wołam @Madridista98: @Marynasz: @Dostaje_raka_na_YouTube:

#juventus #realmadryt #seriea #transfery
LordMefisto - Czas małego podsumowania aktywności na oficjalnych mediach społeczności...

źródło: comment_k7JFvf1yoiitkYgU48YAUN7IO8ojQNOF.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Dostaje_raka_na_YouTube według mnie do transferu nie dojdzie. Gdzieś czytałem - pewnie zmyślone, ale dość ciekawe spostrzeżenie na temat tego transferu.

Ronaldo szantażuje Pereza, mówi że chce odejść w rzeczywistości chcąc podwyżkę żeby zarabiać więcej od Messiego. Perez kolejny raz nie chce być tak traktowany przez CR, więc mówi mu że jeśli chce to droga wolna. Ronaldo się zesrał, i teraz próbuje odkręcić to wszystko, bo Perez #!$%@?, kibice #!$%@?, jedno wielkie
  • Odpowiedz
@Fawek: chodzi mi raczej o to, że di marzio nigdy nie mówi "tak, to się dzieje" zanim dany gracz na pewno przyjdzie lub opuści Juve. Facet ma dojścia, przy których wszyscy dziennikarze polscy ze swoimi doniesieniami, czy to o klubach, czy kadrze mogą mu buty czyścić. Gdyby di Marzio zabrał się za kadrę nie miałbyś słów stanowskiego że "są grupy piłkarzy, lewy jest osamotniony" czy "było pite w arłamowie", tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@TymRazemNieBedeBordo rozumiem, pewnie masz rację - jednak w dalszym ciągu myślę że to zagrywka Ronaldo po nowy kontrakt. Nie twierdzę że nie było/nie ma tematu Juventusu, ale uważam że koniec końców Ronaldo nie opuści Realu, bo po co miałby to robić.
  • Odpowiedz