Wpis z mikrobloga

Ja Carlitosowi nie mam za złe. Moze jedynie końcówka, kombinowanie z kontraktem, udawanie zapalenia ucha itd. Ale trzeba spojrzeć z szerszej perspektywy. Gość ma 27 lat. Jesteśmy bankrutem, który nie zagra w pucharach przez najbliższe kilka lat. Złym można być jedynie na zarząd. Przez 2 lata nie zrobili nic, żeby wyjść na prostą i żylismy na kredyt. Taka prawda. Trzymałem ich stronę w trakcie wszystkich afer, artykułów na niekorzyść. Ale tyle baboli i kłamstw #!$%@?ć przez 2 lata to chyba tylko w Ruchu było. Llonch odszedł za darmo. Mączyński i Carlitos za pół darmo. 3 trenerów na utrzymaniu. Afery z Miśkiem i magazynami. Niepłacony czynsz za stadnion. Bragiel przychodzi od roku. Przez 2 lata Sarapata #!$%@?ła, że wychodzimy na prostą i jest co raz lepiej, nagle ostatnia konferencja, że sie nie poprawiło xD. W miedzyczasie zarobili z kierownikiem siłowni ponad 700 tys :D
#wislakrakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubad99: Te ich pensje to pal sześć, bo tyle kasy to w każdej większej firmie co najmniej tyle prezes zarabia. Po prostu nie rozumiem, DLACZEGO kompletnie olaliśmy miasto i bawiliśmy się w podpisywanie tylu graczy, Carillo ze sztabem i Asmirem "75 tys. euro" Suljiciem. Jak klub mający problemy finansowe mógł tak polecieć po bandzie mając w pamięci rok 2011?
Dobito ugodę z miastem to trzeba było starać się ją trzymać.
  • Odpowiedz
@kubad99: @4lord: @demoos: Dla mnie ten zarząd od afery z miśkiem jest już skreślony, bo to jest niepojęte, że można trzymać stronę gangusów. Zresztą OP tak świetnie wypunktował duet Marzenki i Dukata, że zupełnie normalną rzeczą jest to, że nikt nie chcę włożyć w ten klub jakichkolwiek pieniędzy, bo kto normalny kupuje tonący okręt?
  • Odpowiedz
Dla mnie ten zarząd od afery z miśkiem jest już skreślony, bo to jest niepojęte


@Gennwat: ale gdzie trzymają jego strone? Tym, że nie zerwali umowy bo siedział?
  • Odpowiedz