Wpis z mikrobloga

@3nriqu3 ja dzisiaj zamówiłem po chyba tygodniowym sprawdzaniu co jest dla mnie naj bardziej odpowiednie. Podobno to mi band 2 z większym kolorieym ekranem eink (czyli lepszymi powiadomieniami) który jest widoczny na mocnym słońcu i GPS. Plus najważniejszy to to że ma świetne wsparcie na różnych forach które może rozbudować go o dodatkowe opcje jak odbieranie rozmów czy sterowanie muzyką l, sterowanie aparatem w telefonie jest tego trochę.

No i wszędzie podkreślają
@3nriqu3 jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º) mi band to totalnie bezużyteczny sprzęt nie potrafiący cały czas wyświetlać godziny. A Bip to pełna kutura, elegancja, godzina zawsze na wierzchu. Kilka tysiecy tarcz do wyboru i mody.
@3nriqu3 Zależy jak długo bedziesz czekał. Ja tam wolę zawszę przepłacać ale kupować w Polsce w normalnym sklepie i dałem za niego 299 jakieś 3-4 miesiące temu
@dancap: Moim zdaniem to w 100% kwestia oprogramowania. W trybie DND (wykrywanie snu) Nie ważne czy uruchomione ręcznie czy automatycznie zegarek jak by nie mierzył wszystkich parametrów bo nawet nie wykrywa, że w nocy się wstało do kibla jeśli puls znacząco nie podskoczy to nawet nie wykryje przebudzenia. W normalnym trybie w dzień za każdym razem wykrywa te "kilka" kroków z łóżka do toalety. Już nie mówiąc o tym, że zwykłe
@Kutazzz cholera to może kiedyś się doczekamy naprawienia tego. Jedyne moje doświadczenie to była opaska 1s i powiem szczerze że wykresy pokazywały naprawdę zbliżone dane do tego jak spałem czy wstawałem do kibla w nocy. Nie wiem jak to działało na oficjalnej aplikacji ja korzystałem z aplikacji bind mi band na Windows 10 mobile. Sprawdzę jeszcze aplikacje firm trzecich ( tools & amazfit I notify & fitness amazfit) może na nich będzie
@dancap: Być może to też po części moja wina bo mam dość luźny pasek. Jak ścisnę bardziej to po całym dniu to ten #!$%@? z laserami robi dziurę w ręce. Choć w dzień wszystko działa jak należy a korzysta z tych samych czujników chyba
@Kutazzz tak słyszałem o tym że się wbija w rękę. Ogólnie myślę że zamysł tego żeby to wystawiało był taki żeby właśnie nie trzeba było dociskac paska aby urządzenie dokładnie mierzyło. Ale przez to że #!$%@? oprogramowanie i trzeba dociskac to plus stał się minusem.