Wpis z mikrobloga

@ToJanusz nie musisz wydawac na pomade 80zl sa nawet za 35-40 bardzo dobrej jakosci. Oczywiscie mozesz uzywac wszytskiego innego, ale pamietaj ze pomada jest zrobiona z naturalnych skladnikow, a nie w 90% z chemii ;) Myslisz ze czemu wielkie firmy nie produkuja bardzo dobrych pomad? Bo im sie to najzwyczajniej w swiecie nie oplaca.
  • Odpowiedz
  • 2
Zwykła pasta lub proszek zależy jaki efekt chcesz uzyskać.po proszku bardziej naturalnie wygladaja wlosy ale to tez zalezy ile sypniesz ;)
  • Odpowiedz
@ToJanusz: To fachowo nazywa się puder do włosów. Zajebista sprawa, też nie wierzyłem w jego działanie. Jedyny minus lub plus jak kto woli to fakt, że matowi włosy. Za to gumy/pomady sprawiają jakby były tłuste.
  • Odpowiedz
@ToJanusz Ja w rossmanie kupuje, ale tylko na promocjach xD (tak do 10 zł jak stoją). Tubka mi wystarcza na 2 miesiące około, a sypie codziennie. Włosy trzyma cały dzień, przynajmniej dokąd nie umyjesz włosów (ja codziennie), ogólnie używam od 3 lat i polecam cieplutko. Fryzurę mam jak każdy, czyli boki krótko, góra postawiona w górę i na prawo i bez problemu proszek trzyma te włosy tak, że nie opadają
  • Odpowiedz
@ToJanusz ja ostatnio kupiłem na próbę krem do włosów Taft i powiem Ci, że jestem całkiem zadowolony. Wystarcza naprawdę niewielka ilość. Nie przetłumacza włosów, daję matowe wykończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz