Wpis z mikrobloga

Hi, jestem dzban klasyczny, czy ktoś typu #programista15k mógłby mi powiedzieć jak przeprowadzić instalację #windows ze strony BaseWin? Mianowicie, mam już na penku i obraz zgrałem za pomocą Rufusa, komputer odbieram w piątek [dysk SSD + HDD więc partycje podzielę] ale o co chodzi z kodami aktywującymi? Jak je zdobyć (podobno są na BaseWinie) czy ich użyć?
Ktoś mi mówił kiedyś o programie KMSPico, help.

#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
@Egzey Pobierasz jakiś aktywator z basewin i aktywujesz. Proste jak budowa cepa. (Nie musisz wpisywać klucza przy instalacji. Wtedy dostaniesz wersje trial na 30dni i wtedy aktywujesz.)
  • Odpowiedz
@Egzey: Stać cię na kompa którego dopiero co odbierasz, a będziesz cebulił na systemie? Może po prostu kup jak człowiek licencję "na składaka" i miej spokój?
  • Odpowiedz
@Dox3l: A co ma koszt jego PC do legalności oprogramowania? Powinien mieć komputer za tyle, żeby go było stać na windowsa. To nie jest skomplikowane.
  • Odpowiedz
@Dox3l: Twoja logika jest inwalidą, bo sugerujesz, że za 1500 to już kupi coś super. Każe mu ktoś kupować coś za 1k, trzeba dozbierać i tyle. Przestań na siłę przekonywać, że nielegalny windows jest w jakiś sposób moralnie uzasadniony jak nie jesteś bogaty xD
  • Odpowiedz
Ja tego Windowsa z własnej moralności mogę kupić i przeinstalować potem xD ale mi chodzi TERAZ O POMOC
  • Odpowiedz