Wpis z mikrobloga

  • 1
@eyeshot: nie przepadły xD ale po każdej przerwie gowno umiałem i i tak bym w zasadzie postąpił identycznie i wykupił nowy kurs. najdroższe prawko wszechczasow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: ja teorie oblałem raz - 1 pkt ;p #!$%@? 2-3 lata mi trwał,
potem 2h dodatkowe wykupione i zdane za pierwszym razem praktyka i teoria. Teraz >10 lat bezwypadkowej jazdy.

Dziwne, że Ci przepadły godziny. Mi kazali tylko wniosek do urzędu napisać o przesłanie papierów do WORD.
  • Odpowiedz
kurs zrobiłem na wszelki :)

@Rabusek: kto bogatemu zabroni ;)

Jak cofanie tyłem z miejsca parkingowego miałem to w poprzek drogi za mną bezdomny z wózkiem z marketu wpieprzył się, po hamulcach dałem mocno jak zauważyłem go kątem oka.

Wydaje mi się do dziś, że egzaminator dopiero po przyhamowaniu się zorientował dlaczego przerwałem bo się rozglądał zdziwiony WTF ;p

Po egzaminie jedyne co powiedział "dynamiczniej jeździć" .

No i jeszcze zaraz
  • Odpowiedz
  • 0
Ale żeby oblać za wjazd za czerwone xD #!$%@? nie zdałem ehhhh

Teraz już wiem ze sygnalizacja torowiska tez nie pozwala na wjazd jak się swieci XDD
Ale #!$%@?, bo chyba miałem dobrego egzaminatora - puścił mnie z pozycyjnymi i przymknął oko ze szybko włączyłem mijania
  • Odpowiedz
  • 0
@Turocki: no, miałem się do jazdy przygotować, a wcześniej sprawdzić czy światła pozycyjne się świecą - i zapomniałem zmienić z pozycyjnych na mijania :P
  • Odpowiedz
  • 0
Jednak mam podstawę prawna - człowiek się uczy całe zycie :)
Sygnał czerwony migający lub dwa na przemian migające sygnały czerwone oznaczają zakaz wjazdu za sygnalizator lub inne urządzenie nadające te sygnały.
  • Odpowiedz
@Radziox: nah, na egzaminie zmuszony jesteś manualnie włączyć światła mijania. Mimo tego że Kianka ma automatyczne dostosowywanie oświetlenia do warunków pogodowych
  • Odpowiedz