Wpis z mikrobloga

Co Komodu dziś burgera zrobił z surowym mięsem ....hhahahaahah No brawo oby tak dalej !!! . Nie ma się co dziwić że je na mieście jak taki z niego kucharz. Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego gościa nie zrozumiem ... mam nadzieję że pojawi się kiedyś taka parodia jego filmów i to codzienna która podbije świat netu że jedynie co mu zostanie to zakończy karierę . Jednak ta jego była żona to mądra osoba ... rozpoznała głuootę tego gościa i nie chciała być pośmiewiskiem Brawa dla Łysej !!! ... )
A Kasandrze życze sam nie wiem czego. W zasadzie zauważam plusy że chociaż na te spacerki go ciągnie ale to i tak przy tej wadzę którą ma to nie pomoże .
Znałem gości taki jak on co jedli dużo pili to i tamto 63 lat max dociągneli. Nie mówiąc o tym że po 50 były coraz większe problemy z zdrowiem . Mimo wszystko życze mu żeby on jednak żył sobie długo ale sorry ja tej głupoty z jego kanału je pojmuje że jemu chce się taki badziew dalej ciągnąć ....
#mocnyvlog
  • 4
  • Odpowiedz
@archiwum83 to nie było surowe mięso, nie znacie sie, on jest ekspertem i ta wołowina sama z siebie dochodziła w środku. Szafa janusz grilla


Pamiętaj, że my takiego mięsa nie kupujemy, to jest antrykot"

Z dystansem ((oo))
  • Odpowiedz
@archiwum83: najlepszy jest jego tekst, że „prawdopodobnie umrę gruby” ale raczej taka smierć szybko nie przychodzi bo wcześniej albo jakiś mały zawalik albo udar, cukrzyca (obcinamy nóżkę ciach ciach) czy inny wylew. Także zdrófka komodko.
  • Odpowiedz