Wpis z mikrobloga

Ilekroć wchodzę na główną Safe Space tube'a ciągle wyskakuje mi brodacz, który kogoś wyjaśnia xD Niedługo jak otworze lodówkę wyskoczy mi krzyczący Carrioner wyjaśniający X bo ten wierzy w bóstwo w chmurach xDD

@Carrioner jełopie masz 34 lata i całymi dniami pykasz w chińskie gierki a w przerwie krzyczysz wyjaśniając każdego. Zachowujesz się jak ex wykopek, który licząc, że zostanie bordo dostał bana i prowadzisz taką samą politykę wśród swojej społeczności. Krzyczeć, wyjaśniać, banować.Jesteś trochę jak #boxdel , który żył z afer i ty także, próbując je na siłe tworzyć. I nie, tutaj nie ma nic kontrowersyjnego, twoja twórczość jest bezsensowna, upierdliwa i bezbecka. Wiem, że to frajerskie cisnąć kogoś o życie prywatne, ale muszę to powiedzieć, bo chyba mam racje: Nie dziwie się, że baba z dzieckiem od ciebie odeszła, a także ta nowa niunia, którą sobie chciałeś zbajerować, która zrobiła tutaj drame 2 tyg. temu.

W mojej opinii masz żal do świata, żal do YT, że nie zostałeś wielkim let's playerem i postanowiłeś zaistnieć w taki a nie inny sposób zaczepiając każdego.

#carrioner #patostreamy
StraznikZawartosci - Ilekroć wchodzę na główną Safe Space tube'a ciągle wyskakuje mi ...
  • 4