Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy to prawda że część dziewczyn lubi mieć kręcących się dookoła "samców beta" tylko po to żeby gdzieś tam byli i się nimi interesowali?
Jeśli tak to któraś z was może mi wytłumaczyć jaki jest cel takiego znajdowania sobie adoratorów? Podnosi im to poczucie własnej wartości czy ki ch*j?
  • 30
@maciek-kos: mówiąc za siebie: nie cierpię tego. nie mam czasu na poświęcanie go osobom które w moim życiu nic nie znaczą a mają ode mnie oczekiwania.
jeśli ktoś chce się ze mną kumplować ok - jeśli między słowami wplata jaka to nie jestem ładna z nadzieją na coś więcej, to go mniej lub bardziej uprzejmie uświadamiam, że kontaktów utrzymywać nie będziemy.
@apopleksja no ale albo mówisz wprost że nic z tego nie będzie, albo go tam trzymasz. Jak się przestaje odzywać to sama piszesz, czasem zaproponujemy jakieś spotkanie czy coś. Bo widziałem takie praktyki i wydaje mi się że to właśnie część operacji "beta orbiter dla mnie"
@maciek-kos: w moim przypadku mówisz, ze nic z tego nie będzie ale on się nadal mnie trzyma. Spotykać się nie spotykam bo mam w #!$%@? ograniczony czas i spotykam się z najbliższymi znajomymi. Nawet w sumie jakbym nie miała to ja mam coś takiego, ze jak osoba która mi się nie podoba wyzna mi uczucia, to automatycznie mnie od tej osoby odrzuca i czuje niechęć.
@Fafnucek
Jeśli jesteś jednym z tych co potrzebują paru osobników którzy będą cały czas ci przypominali jaki jesteś zajebisty, bo inaczej masz depresję i feel #przegryw to chyba jeszcze raz musisz się zastanowić kto tu jest pedałem
@maciek-kos: w sumie to nie mam na to energii witalnej, ale takiego co dawalby mi pieniazki za oddychanie to tok, JAK ktos chce mi PLACIC za TO, ze JESTEM, ale nie bedziemy ze soba utrzymywac zadnego kontaktu poza jednostronnymi przelewami ---- CZEKAM NA PW; dark_blond, metr 68