Wpis z mikrobloga

#danielmagical Jeśli chodzi o walkę Tucznika ,to jak dla mnie wielki szacun. Wytrzymał 3 rundy chociaż obstawiałem ,że nawet jednej nie wytrzyma. Spompował się na maxa ,aż dziwne ze ustał na nogach. Natomiast postawa Polaka? Gorzej niż zła. Deklaruje ,że prowadzi sportowy tryb zycia, trenuje iles tam, skacze ,biega itd... kondycji nie było u niego prawie wgl... tak samo spompowany jak Tucznikens z tym ,ze ten drugi nic nie ma wspolnego ze sportem. Zle sie odzywia, pije itd.
  • 3
szacun. Wytrzymał 3 rundy chociaż obstawiałem ,że nawet jednej nie wytrzyma. Spompował się na maxa ,aż dziwne ze ustał na nogach.


@ZazdrosnyPozer: Tucznik chwalił się że jak spełni cel to będzie turbo bogaty ;) kurs na pełny wymiar walki to 5 do 1 :) miał dużą motywacje żeby wytrzymać wszystkie rundy. Prawdopodobnie postawił sam na siebie.
@ZazdrosnyPozer: niesamowite, gwarantuję ci, że każdy na tym tagu zazdrości tobie twojego iście analitycznego umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz leć wysyłać donejty fałszywemu wieprzowi (podpowiem ci, jak nie ma strima to też możesz wysyłać)