Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra, napisałem ticket z prośbą o anulowanie i kupiłem ponownie, za 8 euro.
To już nie pierwszy raz gdzie gearbest próbuje mnie wyruchać, więc #!$%@?, takie taktyki nie wchodzą w grę.
@misiek735: nie zrobili tego przeciwko tobie. Myślisz że patrzą co jakiś Polaczek zamówił żeby potem obniżyć na złość cenę na cały świat na stronie która odwieda dziesiątki tysięcy klientów?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blantek: oczywiście że nie, ale ich taktyka nie jest fair. Zaoferowali flash sale z limitem xxx sztuk na sprzedaż przez x dni, po czym minutę po skończeniu flash sale oferują 64 procenty obniżki.
Rozumiem gdyby taki deal zaoferowali kilka dni, bądź tydzień po promocji, ale #!$%@? chwilkę po skończeniu flash sale? To nie jest ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raxar77: czyści dobrze, aczkolwiek po takim czasie użytkowania wydaje mi się że teraz kupił bym coś szybszego, bo 31 tys wibracji to jednak nie tak dużo jak się wydaje. Jednak jak na pierwszą szczoteczkę soniczną w moim życiu moim zdaniem to najlepszy wybór. Solidnie wykonana, końcówki łatwo dostępne (warto kupić kilkanaście na zapas), ładuje raz na 2 - 3 tygodnie aby nie dobić aż tak baterii. Zdecydowanie polecam, o ile jest