Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że większość wykopków nigdy się z nikim nie biła zapewne. Ja 7/10 bójek przegrywam ale nie raz i nie dwa zdarzyło się bić z kimś obcym w pubie (przed w sumie) czy z kumplem. Bójki uczą szacunku, wyciskają negatywne emocje i zwyczajnie sprawiają, że ludzie (na jakimś zwierzęcym poziomie) się rozumieją w inny sposób. Ciężko to wyjaśnić, to tak jak tłumaczyć prawiczkowi o seksie. Niby się da ale...No jednak się nie da. Dlatego nie #!$%@?, że Dana/Polak pozerzy. Bo pewnie serio, teraz inaczej na siebie patrzą. I dobrze. Szacunek do drugiego człowieka zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#famemma #boxdel #danielmagical #patostreamy
  • 7
Bójki uczą szacunku, wyciskają negatywne emocje i zwyczajnie sprawiają, że ludzie w jakiś sposób (na jakimś zwierzęcym poziomie) się rozumieją


@NieMaSpeluny: (°°
Użycie przemocy nie jest sukcesem lecz porażką. A porozumienie w wyniku walki ?! Pieprzysz waść, sprawa jest prosta - jest zwycięzca i jest pokonany i pokonany nie ma tu porozumienia,jest kapitulacja jednej ze stron - czy to dlatego,że ta
@luuk_sjet: Jak dwie osoby chcą wyjść i sobie coś wyjaśnić w taki a nie inny sposób, to co w tym złego? Nie napisałem nigdzie, że o racjach ma decydować kto lepiej strzeli sierpa. Tylko, że atmosferę to oczyszcza, uczy szacunku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NieMaSpeluny: Poza obrażeniami fizycznymi ? To,że jeden z bijących się może uważać,że drugą stronę należy zgnieść bez litości. Bez względu na ból - przeciwnika czy własny.Doprowadzając to do końca.Więc to się może źle skończyć.
@luuk_sjet: No popatrz. A ja dalej żyję, morda nie szklanka jak to mówią. No, z reguły raczej sam w pubie nie pijesz. Masz kolegów, ta druga osoba ma kolegów. Jak oboje się chcecie bić, to kumple raczej przypilnują. A problemu nie ma tym bardziej jak kumple się biją. Widzisz, ja serio unikam rozwiązań siłowych. Zwłaszcza, że do fightera mi daleko, nie mam problemu się z kimś pobić ale zazwyczaj dostaje (