Wpis z mikrobloga

Używam iOS już od dobrych 8-9 lat ale naszła mnie myśl, czy nie spróbować przesiąść się z iOS na Androida?
Nie używałem Androida od czasów LG Swift i Androida 2.3.3.
Jakieś plusy i minusy obu systemów?

Przesiąść się z iOS na Androida.

  • Tak 51.8% (44)
  • Nie 48.2% (41)

Oddanych głosów: 85

  • 26
@Sqize iOS tylko z mac jest fajnie bo ta integracja obu systemów jest genialna wręcz, android ma dużo więcej darmowych aplikacji, otwarty kod źródłowy, z wysokiej półki smartfon na pewno trochę poużywasz
@Sqize: nie no, tak zupełnie serio: nowe telefony, gdzie wyświetlacz zajmuje ponad 90% przedniego panelu są świetne - każdy inny iPhone niż X wygląda przy nich jakby był sprzed dekady. Ale jednak dla mnie używanie Androida jest nie do przeskoczenia - spróbuj, może się przekonasz.

@Sqize lata świetlne minęły od LG Swift i Android w wielu aspektach przewyższa już iPhone . Ja bym spróbował choćby z ciekawości . Zawsze możesz wrócić przecież . Tylko nie kup jakiegoś badziewia. Daj budżet to ci poradzę coś dobrego w tej cenie
@Sqize: Huaweie same w sobie dupy nie urywają a Lite nadają się tylko do dzwonienia i pisania SMSów. Kup sobie S9, V30 albo U11+ a taki szajs zostaw ludziom pokroju "kupię najlepszy telefon, cena nie gra roli do 500 zł". Jak chcesz pójść w cebulę i zaoszczędzić to weź Xiaomi Mi Mix 2s, ale osobiście zbrzydła mi już ta marka.
@Sqize Samsung s9 będzie dobry ale bateria bez szału. Ja bym wziął też jak napisał @marcoly mi mix 2s bo tani i dobry a system podobny do IOS więc przesiadka nie będzie mocno boleć na początku. Jak chcesz praktycznie czystego Androida i super szybkość to OnePlus 6
@marcoly: szczerze to do 3,5 tys można poszaleć ale jak mam kupić np s9 a mi mix 2 które w zasadzie w środku są takie same to szkoda wydawać $$ na s9
I co polecacie Mirki? Też chętnie bym się przesiadł z IOS na android bo już mam powoli dość, znalazłem Samsunga Galaxy s9 plus za 550 euro, warto? Ile lat pouzywam taki telefon?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiksbo: Warto. Exynos 9810 chodzi jak burza, super wykonanie i aparat, głośniki stereo i Dolby Atmos, wyświetlacze Samsunga biją inne o głowę