Wpis z mikrobloga

widze, ze opole juz tez polecialo sobie w #!$%@? z #piwowopolu i teraz juz wszedzie serwuja piwo w #!$%@? 400 ml i plac 7-8 zl tak czy siak. Jesenicka Lahudka spoko, ale troszke spelunka tam jest czesto i typowa januszeria pijaca piwo i do tego 3 kielony. Nie spodziewalem sie, to taka moda teraz na krojenie 100 ml piwa? bo u lysego w ludowej to standard od zawsze praktycznie, sepia chbya to samo z tego co pmietam
#opole
  • 14
  • Odpowiedz
@januszwypoku: Mnie bardziej denerwuje moda na serwowanie piwa w wazonikach, bo prędzej bym do niektórych kufli kwiatki wsadził niż piwo nalał. Najlepiej lubię tak jak jest w tej Lahudce, czyli normalny ciężki kufel, ale normalne też są spoko, o ile nie przesadzą z dziwnym kształtem.
  • Odpowiedz
@januszwypoku: A w Lahudce januszeria mi jakoś nie przeszkadzała, gorzej z tempem nalewania piwa xd Ogólnie raczej najlepsze miejsce w Opolu, inne nie wiem jak to powiedzieć, ale to takie typowe zwykłe knajpy.
  • Odpowiedz
@FireDash: nikt i nic nie przebije wlasciciela :D jak sie o cos zapytasz to potrafi nawijac godzine i troche bajdurzy xD on chyba tez lubi chlapnac, bo im dluzej tam bylismy tym czesciej przychodzil, pytal sie jak piwo i zdjecia chcial robic. A kolezanke nawet smyrnal pare razy niby przypadkiem xD
  • Odpowiedz
@januszwypoku: Przecież te ciężkie kufle to ani tego wygodnie podnieść, ani wziąć łyka bo Ci po brodzie poleci. XD To jest tak niewygodny kufel, że szok... W Lahudce czasami trafią się jakieś typy, którym niekoniecznie fajnie w gęby się patrzy.

A gdzie polewają po 400ml? XD Serio pytam, bo nie wiem albo po prostu nie zwróciłem uwagi. A ceny moim zdaniem są optymalne. 5/6zł za piwo to chyba standard wszędzie. Nie
  • Odpowiedz
@MrFruu: no chocby w lahudce, te czeskie piwa to nei schodza ponizej 7 zl za 400 ml. U lysego w ludovej to samo, sepia tez. Ale w sumie to sa jednak nieco lepsze knajpy niz smierdzacy reset, takze sorry xD pilem ogolnie do tego czy to jest jakas moda, moze jakis trend z Wroclawia, zeby kroic te 7-8 zl na co piątym piwie xD po prostu wczesniej tego nie bylo, w
  • Odpowiedz
@januszwypoku: Stary, jak chcesz pić lepsze piwo jak tyskie z kija to wiadomo, że musisz więcej wydać. Zawsze tak było i będzie. Jak dla mnie nie ma źle z tymi cenami.

Zapraszam do Wrocka, tam już nawet sikacza z kija nie dostaniesz poniżej 7zł.
  • Odpowiedz