Wpis z mikrobloga

Panowie pomocy.
Wczoraj wieczorem gram sobie w gierki, pije piwko i odkładając browarka na biurko nie trafiłem i #!$%@?łem je na obudowe obok, zanim je zdążyłem podnieść to w #!$%@? go się nalało do środka przez kratke wentylacyjną z góry... Komputer sam się wyłączył natychmiastowo (różowa twierdzi że się restartował, nie wiem bo ja w tym czasie klęczałem pod biurkiem i wypinałem wszystkie wtyczki).

Rozkręciłem go, część piwa poleciało przez radiator i odparowało, troche na płyte główną ale większość zatrzymało się na karcie graficznej.

Oczywiście jeszcze nie sprawdzałem czy działa tylko zostawiłem go na noc aż wyschnie. Bedzie działał albo nie. **Tutaj pytanie: jak usunąć tą lepiącą się pozostałość po piwie z układów?

#elektronika #informatyka #kiciochpyta #pcmasterrace ##!$%@?
GrzegorzPorada - Panowie pomocy. 
Wczoraj wieczorem gram sobie w gierki, pije piwko ...

źródło: comment_rFPPcVAvy36OMFqwl4GHg71wnapQK2u0.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgubilem_Telefon94: aceton ma swoje wady i zalety. Jest agresywniejszy, łatwiej nim ogarnąć kosmiczny burdel po klejących wypadkach, ale nadruki i naklejki zmyje bez wątpienia. Laminatowi nic się nie stanie, tak samo lutom i SMD
  • Odpowiedz
@purpleyaoguai: @wiewior_s: @Kremufczyn: @hocuspocus: @Reikor: @Zgubilem_Telefon94: @wielki_wodzu_wioski: @tyratroon: @Czarna_Eminencja: @ptasiek2: alkohol nie rozpuszcza cukrów, zanim to doczyści to umrze

@GrzegorzPorada: najpierw woda z mydłem, potem to można zmyć izopropanolem, a najlepiej po mydle wykąpać w izopropanolu płyty. Usuń wszystkie ślady i dodatkowo skup się podwójnie na wszystkich układach bga (
  • Odpowiedz