Wpis z mikrobloga

@Trist112: Wiedzą który lokal, jak zrobione zamówienie, którego dnia i o której.

To już moje domyślenia, ale prawdopodobnie wiedza jeszcze co zawierało zamówienie oraz sposób płatności.
@Trist112: lol, #!$%@?ć go. Raz nasmarowałem w ankiecie jaki to syf jest w lokalu, a z zaplecza pracownicy tak sie drą, że jeść się nie da to dostałem maila z przeprosinami, prośbe o podanie więcej szczegółów i zapewnienie, ze będzie wyjaśniane z kierownikiem i przeglądany monitoring.
@Trist112: Hmmm, w sumie... Ja nie mam żadnych uprzedzeń, ani nic, ale mam dwa McD w okolicy. Jeden super ekstra, niemal jak to oni sami chcę się nazywać "restauracja" i drugi w którym zawsze jest syf i z czymś problem. Zgadnij w którym pracują obcokrajowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trist112: W sumie to kilka dni temu jak zrobiłem normalne zamówienie, bo chciałem kod na darmowego hamburgera, to nie dostałem kwitka z kodem, bo niby zamówiłem dodatkowo cheeseburgera z tej loterii :/ A z czterema poprzednimi razami działało.
@Trist112: Ogólnie to próbuję ogarnąć na jakiej zasadzie kodowane są te kody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co wiem, że 4 pierwsze znaki to kod restauracji, 1 cyfra/znak drugiej czwórki to znak/liczba dnia (występuje przez 24h). Co dalej jest, tego nie wiem :/
Szukałem również kontaktu do Rostojek1337, ale niestety nie znalazłem niczego :(
@foxbond: Na chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwie osoby w Polsce to ogarnęły i się tym podzielili, ale stronki im zablokowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam 4 kody z tej samej restauracji i dwa z innej, ale nie mam pojęcia jak rozgryźć 7 ostatnich znaków.