Wpis z mikrobloga

Hej, zamówił ktoś z Was #miband3? Ja 19 czerwca kupiłem go na #joybuy i nadal nie wysłali. Teraz w ofercie przeczytałem, że mają 30 dni na wysyłkę od zaksięgowania pieniędzy, ale wydaje mi się, że w momencie zamawiania tego tam nie było. Jest to sklep xiaomi na tej stronie, więc trochę się zdziwiłem. Mogę anulować proces i dostać zwrot pieniędzy i zastanawiam się, czy nie zamówić skądś indziej. Macie jakieś oferty w dobrej cenie z instant wysyłką? Na joybuy dałem równą stówkę, ale mogę dać więcej.

#miband #xiaomi #aliexpress
  • 14
@Djoki A Ali? Dopłacisz trochę więcej A bedziszz mial towar do tygodnia, bo wysyłka z Niemiec lub Hiszpanii. Z joybuy mogą wysłać dopiero koncem lipca, a nie wiadomo skąd idzie. Z ciekawości wystukałam miband na ali i ustawiła wysyłkę z krajów UE, stoją po ok 130zl + wysyłka jakieś grosze więc ¯_(シ)_/¯ Twoja decyzja
@anna-t widzę, że masz zablokowany priv, to zapytam tutaj. Jest osobna kategoria z powiadomieniami, żeby np. odczytać 5 ostatnich smsów, czy wykakuje powiadomienie i po jego odczytaniu SMS znika z mibanda? I czy smsa zawsze można odczytać w całości, czy jest to kilka pierwszych słów? Z góry dzięki za odpowiedź ()
@Djoki: możesz odczytać 5 ostatnich powiadomień (czy to z FB, innych aplikacji czy właśnie z smsa), przeczytasz je w całości. Znikną jak wykasujesz, albo przestanie być w piątce ostatnich ( ͡° ͜ʖ ͡°)