Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić sobie parę książek z najróżniejszych dziedzin, która księgarnia ma w miarę normalne ceny, ew. jakiś sposób żeby te ceny trochę obniżyć - wydanie np. 120zł za 3 książki jakoś niezbyt mi przypada do gustu. Wiem że niektórych pdf-y mogę mieć "za darmo" ale wolę książki. Co proponujecie? :c

#ksiazki
  • 13
@b3rly: Już lepiej, teraz wydałbym 120 zł za 4 książki :D
@Lena93: Też tak robię, ale właśnie chodziło mi o taką księgarnię która cały czas ma dobrą ofertę wszystkich knig :d Ogólnie masakra sprzedawać niektóre książki za 40zł, niby się nie oszczędza no ale bez przesady :d
@MasterOfChaos: Super, dzięki za info :D
@Lena93: Np. Getting Things Done, czy 100$ Start-Ups czyli motywacyjno/biograficzno/organizacyjne, chciałbym też rozszerzyć horyzonty o filozofię (sam nie jestem pewien od czego tu zacząć) ale wydaje się że Etyka Nikomachejska może być dobrym punktem do startu, no i z przyziemnych cały LOTR z Hobbitem, po angielsku żeby język szlifować :d I w sumie co mi do głowy przyjdzie po drodze
@Loperenco: Nie opłaca się kupować na Arosie. Aros i Bonito to jedna firma. Na Bonito jednak masz program lojalnościowy gdzie można uzyskać rabat do 5% za częste zakupy. Do tego na Bonito da radę podpiąć kartę dużej rodziny i uzyskać kolejne 5%. Rabat cykliczny pojawia się zazwyczaj raz w miesiącu i na nowości wówczas jest 35%. Sumując z rabatami możesz uzyskać 42%.
Zobacz jeszcze Mestro i Dobreksiazki. Tam powinno być więcej