Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi zwrotami dokładnie, bo co ktoś pisze to inaczej.
Przykładowo weźmy taką sytuację:
- Biorę od osoby A zwrot na 90zł
- Wiem na pewno, że od tej osoby A już nie mogę wykorzystać takiego zwrotu ponownie
- Pytanie co jeśli przychodzi do mnie osoba B też ze zwrotem na 90zł? Mogę go wykorzystać czy nie? Bo przeglądając tagi, co jest pisane i tłumaczone to raz wynika, że można a raz, że nie można.
Jeśli można to czy ktoś niedawno tak zrobił, że wziął od dwóch różnych osób zwrot na tą samą kwotę; np. 90zł i mu zwrócili?

#booking #podroze #pytanie
  • 11
@bofort: Według regulaminu booking ze zwrotu można skorzystać tylko raz. Czyli raz można dostać zwroty kasy za pobyt. Aczkolwiek istnieje możliwość otrzymania u mnie dwóch - trzech lub więcej zwrotów na jednym koncie, ale różnych wartości. Jeśli weźmiesz od osoby A zwrot na 90 zł, dostaniesz ten zwrot, to jesli potem wezmiesz od osoby B zwrot na 90 zł to już nie dostaniesz ponownie tego zwrotu. Od osoby A mozesz wziać
@bofort: Mniej wiecej tak to wygląda. Nie ma potrzeby zakładania nowego konta. Sposób przetestowany na Mirkach :) Sprawdzone info . Zapraszam na priv po refy :)

Ps. rodzaje zwrotu podane wyżej są w złotówkach tak dla ułatwienia :P oczywiscie są to różne rodzaje zwrotów ;)
@bofort:

Generalnie regulamin mówi, że zwrot działa tylko raz. Zazwyczaj przechodzą różne wysokości zwrotów, ale to tylko przez dziurę w ich systemie. Czasem weryfikują i nawet innej wysokości nie przechodzi.

A już zupełnie nie ważne czy bierzesz od różnych osób czy od tej samej, nie ma to żadnego znaczenia kto Cię poleca.
Możesz mieć wszystkie zaproszenia na "90zł" od różnych osób, a i tak zadziała to tylko raz.

Widzę że już
@bofort: Możesz na jednym koncie użyć jednego zwrotu. Nieważne jaka wartość - może być 50 zł, 90 zł, 120 zł. Nie ma czegoś takiego że użyjesz od jednej osoby 50 zł od drugiej 90. Wskoczy tylko pierwszy zwrot.

Polecamy się na PW, możemy jakoś pomóc aby zdobyć więcej zwrotów :)
@bofort @Booking-Taniej: "Nie ma czegoś takiego że użyjesz od jednej osoby 50 zł od drugiej 90. Wskoczy tylko pierwszy zwrot." <--- Wskoczy, o ile drugie zaproszenie będzie w innej walucie ;) Oczywiście przelew dostaniesz w złotówkach na swoje konto :)