Wpis z mikrobloga

@Rageslaw zależy co lubisz. Jak rozwalac jednostki naziemne to a10 byle w wersji C. Jak chcesz dogfighty robić to coś z fc3. Jakies f15 czy su27 tyle że one nie mają klikanego kokpitu. Z klikanym to mirage 2000. A jak chcesz multirole to f18 bierz tyle że on w becie jeszcze i póki co nadaje się do walki powietrznej tylko
  • Odpowiedz
@Rageslaw: Nie brać szkolno-bojowych. FC to takie 85% symulatora ;) Choć jest fajne. Viggen jest fajny, ale u nas mało kto nim lata. Harrier w trakcie rozwoju, Hornet wczesna beta. A-10C bardzo fajny, Mi8, Mig 15 i 21, M2000C solidne modele. Jeżeli chcesz dowiedzieć się coś więcej o wybranym modelu, wyguglaj "Chuck's Guide" do danego samolotu, bardzo fajne poradniki w przejrzystych PDF-ach.
  • Odpowiedz
@khurghan: mirage juz skonczony, wiec dopracowany, harriera jeszcze ciagle ulepszaja i szczerze mowiac mnie tez kusi by go kupic ( ͡° ͜ʖ ͡°). Viggen wydaje sie ciezszy do opanowania przez jego system sterowania uzbrojeniem ale za to ma ciekawe uzbrojenie
  • Odpowiedz
@khurghan: Mirek i Viggen są gotowe, Harrier w sumie też. Mirek walka powietrzna, Viggen i Harrier ataki naziemne, choć dają radę w walce powietrznej, bo: Vigen jest szybki, Harrier w dobrych rękach może błyskawicznie wskoczyć na zadek. Żaden z nich jednak nie walczy BVR, bo nie ma takich rakiet. Harrier ma dwa sensory optyczne i zdolności do SEAD, Viggen radar AG i zdolności do Anti-Ship. No i Harrier to krótkie/pionowe
  • Odpowiedz
@simpo: Kilka modułów już mam. Właśnie każdy z tej trójcy oferuje coś innego i kurde się zdecydować nie mogę co bym chciał bardziej ;D Viggen jest szalenie ciekawą maszyną tylko interface jest zupełnie inny od innych maszyn. Mirage jest Miragem przec co jest zajebisty, a Harrier cóż, chociaż raczej on odpadnie bo obawiam się, że moje umiejętności nie pozwolą na latenie nim :(
@mikkeboss:
@szymoker: Nie
  • Odpowiedz