Wpis z mikrobloga

@Norskee: Raczej nie, ale może jest taka opcja ale w wynajmowanym mieszkaniu nie bardzo mogę wiercić i nie chcę :P
@magucio: Wiem ale chcę właśnie przed zakupem wiedzieć czy to stabilne jest :)
  • Odpowiedz
@schreder: ja mam takie ale tak jakby podwójne (2 szuflady) wiec prawie 2x wieksze, jestem w miare zadowolony, nie chwieje sie, szuflady są ok (chociaż ten dół szuflady wypada jak jest cos ciezkiego w niej) ogólnie 6.5/10
  • Odpowiedz
ja mam. nie jest przykręcane do ściany. niby stabilne, ale jesnak czasami stochę się buja (np. gdy energicznie otwierasz/zamykasz sufladę). i bardzo szybko się brudzi, czasem cieżko je doczyścić. a kiedy zaczniesz szorować, można zrobić w nim dziurę. laptop + zeszyt ledwo się mieści, więc trzeba kombinować i np. pisać bokiem. ogółem: nie jest najgorsze, ale szału nie ma (i jeśli jest taka opcja, to zastanowiłabym się nad innym wariantem kolorystycznym)
  • Odpowiedz
@rudapanda: Kurna to kiepsko trochę. Chce używkę za 100zl kupić (jak nowe niby) i trzymać tam monitor i klawiaturę, więc się pomieszczę, ale ten biały kolor praktyczny jak cholera :/ Chyba sobie sprawię jakieś ze sklejki za 100zl na allegro. Chyba będzie lepsze :P
  • Odpowiedz
@schreder: miałem, nie polecam. Blat jest z kartonu, ten mebel jest jak plastikowe sztućce - jednorazowy. Lepiej blat w markecie budowlanym kupić, przytną na miejscu. Nogi można brać z IKEA.
  • Odpowiedz
@vaneck: a myślałem że to o to bodzio chodzi.

@schreder: Ja powiem tak że byłem w szoku bo jednak to chyba z 20-25 kg ważyło. Blat jest bardzo twardy i ciężki. Jedynie co bym poprawił to lepsze wkręty bo jak nie jest (w tych większych modelach, nie wiem jak z tymi mniejszymi) przy ścianie to może chybotać się na boki(ale to w granicach rozsądku). Firma fajna bo za
  • Odpowiedz
@schreder: Ja je miałam (teraz mam tą szerszą wersję z dwiema szufladami) i w zasadzie jedyną jego zaletą jest właśnie ta szuflada bo masz wszystko pod ręką. Tylko weź pod uwagę, że między podłogą a dnem szuflady jest jakieś 60cm, biurko też jest wąskie (50cm) więc jeśli jesteś wysoki i dostawisz je do ściany to nogi będziesz musiał mieć zwinięte, albo noga na nogę, ale znowu dno szuflady jest nisko
  • Odpowiedz
@schreder: Mam szerszą wersje tego biurka. Jest bardzo wąskie i laminat z blatu strasznie podatny na zarysowania. Co do stabilności też jest na średnim poziomie. Ale czego wymagać za biurko za 250zł
  • Odpowiedz
@kicioch: Właśnie jestem i ta szuflada niby przydatna ale kosztem wygody. Kupię w bodzio biurko, dobra cena i na pewno lepsze pod kątem wytrzymałości niż ten karton z Ikea ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki wszystkim za pomoc ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz