Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie słuchawki #sony WH-1000XM2 i nie mogę wyjść z podziwu jak można tak spieprzyć dobre słuchawki. Słuchawki grają świetnie, ANC działa genialnie ale nauszniki są tak cholernie niewygode, że wszystkie inne zalety tracą na znaczeniu. Wystarczyłoby aby zrobili nauszniki troszkę głębsze i byłyby to idealne słuchawki a tak zastanawiam się czy nie wymienić ich na #bose QC35 bo choć grają gorzej, mają gorsze ANC to są tak cholernie wygodne, że można w nich siedzieć cały dzień.

Zna ktoś inne słuchawki które grają tak dobrze jak Sony i są tak wygodne jak Bose?

#pytaniedoeksperta #sluchawki
  • 6
  • Odpowiedz
@rumulusparaliticusXVI: Zostałem przy Sony i na razie eksperymentuje z nausznikami. Na razie zrobiłem sobie wkładki z tektury xD aby trochę poszerzyć nauszniki i jako tako daje to radę. Zamówiłem też pady do MDR-1A i zobaczę jak z nimi będzie się ich używać. Dam znać jak wyszło ;)
  • Odpowiedz
@rumulusparaliticusXVI: Wymiana padów na te z MDR-1A załatwiła sprawę. Dalej nie są aż tak wygodne jak Bose ale daję radę wytrzymać w nich 8h teraz. Do tego ANC działa z nimi bez problemu.

W sumie to jest ciekawe bo te nauszniki do MDR-1A są równie płytkie i równie miekkie ale coś robi w nich różnicę. Magia.

Spróbuję je jeszcze z ciekawości trochę je podnieść wkładając piankę pomiedzy plastkowy ring i nauszniki.
  • Odpowiedz
@Dorken: Nie. Fabryczne nauszniki są na plastikowych zatrzaskach które łatwo zdjąć. Jedynie w nausznikach od MDR musisz wyciąć kilka dziurek w odpowiednim miejscu aby zrobić miejsce na te zatrzaski.

Operacja w pełni odwracalna i nie zostawia śladu.
  • Odpowiedz