Wpis z mikrobloga

Pssst, kids... Wanna buy some SOBOTNIA MISJA?

Kto zeusuje? No ja? Jaki dziś dzień? No sobota. Zgadnijcie co to oznacza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładnie tak, gramy Liffium. Dzisiaj nie ma żadnej skomplikowanej fabuły, więc nie musicie nadwyrężać swoich szarych komórek na analizowanie ścian tekstu.

Gracie jako ofc jako Marines USofA, północne miasto prowincji Lythium- KalaeNoowi przejęła wroga partyzantka z pomocą ISIS. Waszym zadaniem jest spacyfikować to miasto, przy okazji niszcząc poukrywane magazyny broni. Poza tym, w mieście znajdują się sojusznicze jednostki- US Peacekeepers.

Spodziewajcie się IEDów, SVBIEDów, i innych bardzo przyjemnych i ciekawych rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście zbyt dużo zniszczonych budynków (na oko ze względu na papierowość budynków, ostrzegę jak zaczniecie się zbliżać do limitu) lub 10 zabitych cywili. Po osiągnięciu go mission failed z miejsca.

Zbiórka: 19:50
Zeusuje: @iMonkey


Zapisy na forum - KLIK

Jak do nas dołączyć - KLIK

#armaforces
iMonkey - Pssst, kids... Wanna buy some SOBOTNIA MISJA?

Kto zeusuje? No ja? Jaki d...

źródło: comment_3ZBpaK547T72nOzU70XbJ81OZOD54Quo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (76) z listy Rozgrywki Armaforces
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @3Mydlo3 @Madin5 @Lerla @ssmietana @BOOTanick @Adenocarcinoma @Jakses @MohammeT @epll @Sewoo @McBlyat @osmuletz @sagis @slesa @nielu @Bigby @arcaddius @przem9300 @Badass @JurijPietrowicz @Jogii @harrison @Wievioor @effzet @Zari @Razorr @Ilddor @parasite @thislookslikeheresy @Syarho @Felerowski @Saper9 @Jarzyna @mikkeboss @agentRJ45 @MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @Odbyt_Szatana @mario972 @Makos11221 @Argo1 @Robix @
  • Odpowiedz