Wpis z mikrobloga

Byłem, a nawet ćwiczyłem. A film spoko, czy czasem nie opisywaleś tej historii na wykopie bo jakaś znajoma mi się wydawała po tym przemówieniu
@Kodys

No prosze :D Wygraliscie?

https://www.wykop.pl/wpis/29335181 Od tego sie zaczelo a potem juz wszystko masz pod tagiem #czadowyfilm

Generalnie sam pokaz uwazam za bardzo nieudany, nic nie bylo widac, dzwiek byl fatalny I czesc dzieciarni miala wszystko w dupie I caly czas gadala. Szkoda ze ludzie zaangazowani w to ogladali film w takiej wersji (,) No ale trudno, stalo sie.
Fajnie ze Ci sie podobal :) Zapewniam ze
@Zuchwaly_Pstronk: Niestety, dopiero 4 miejsce, troche pkt zabraklo do 3, no ale trudno. Liczy sie sam fakt ze pocwiczylismy.
Dzwiek faktycznie fatalny, sala nieprzystosowana do takiej akustyki. Obraz byl okej, a siedzielismy na wysokosci laptopa po lewej stronie od wejscia. Co do mlodszych to troche olali sprawe z tym gadaniem, no ale trudno.
Teraz czekamy na premiere w TVN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kodys nie wiem czy pokojarzyles, bo na sali było ciemno, ale ja tez filmowalem cale wydarzenie ʕʔ Do piatku Wam zmontuje :D

Oczywiscie, miejsce na podium to tylko dodatek :)
Obraz nie byl ok, zamiast scen byly biale plamy I ogromne przepalenia, szczegolnie w scenie plenerowej ze strazakami. Byl to dla mnie dramat, bo ta scena wyszla fantastycznie. No ale.

Do telewizji to sie nie nada (8minut) ale