Wpis z mikrobloga

jak ktoś szuka świeżaka na lato, to polecam ten zapach z całego serca. jeszcze nigdy nie dostałem tylu komplementów w takim krótkim czasie, faceci w pracy pytają się co to za zapach bo jest zajebisty, na każdej domówce albo spotkaniu ze znajomymi co najmniej kilka różowych rzuca tekst co tak ładnie pachnie a najlepsza sytuacja była kilka dni temu jak stałem przy barze i czekałem na piwo a kolega wylatuje do mnie z tekstem

jakaś dupeczka cię wącha


ja się odwracam i rzeczywiście jakaś różowa stoi za mną i mnie wącha xD
Dodatkowo cena jest śmieszna, ja wyłapałem tester 100ml za 130zł, zapach czuć do 2-3 godzin jak to świeżak więc aplikuje też na ubrania i trzyma zdecydowanie lepiej, polecam przelewać do mniejszych atomizerów bo raz że zawsze można się dopryskać a dwa, że ten oryginalny zraszacz czy jak to się zwie daje dosyć mocną chmurę i połowa potrafi polecieć w eter. Na pewno nie skończy się na jednej butelce i myślę że to będzie u mnie obowiązkowa pozycja na wakacje.

#perfumy
Wypieracz - jak ktoś szuka świeżaka na lato, to polecam ten zapach z całego serca. je...

źródło: comment_IZfdaPxPQh6i4IycEbRqmOjhpBJBXPEx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wypieracz: zapach proszku do prania. Nic dziwnego że zbierasz komplementy, każdy lubi jak się pachnie świeżo i czysto. Generalnie to słaby zapach i nie warty tych pieniędzy. Trwałość na mnie na poziomie 3-4h. Kupowałem 2 razy i zawsze koniec końców odsprzedawałem butelki
  • Odpowiedz
@wojuturek: ta, miałem flaszkę sprzed 2015 roku i to był killer. Otwarcie kręciło w nosie motzno, potem piękna reforma i trwałość z 7-8h zrobiła się 2-3h. Sprzedałem flachę 200ml (batch z maja 2017) po zrobieniu 50ml. Wykluczam nieoryginalny flakon albo "zmęczenie nosa".
Obecnie mam klon VPH w postaci ZARA Collection A, w cenie 100ml i dorwałem 3x100ml także szczerze polecam :)
https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/A-Collection-47402.html
  • Odpowiedz