Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w bezbeka. @mahonek ty imbecylu. Czyli jakby gruby sobie wymyślił "PROJEKT" pt. "Prześpij się z matką kolegi" i zaprosiłby Ciebie na melinę, abyś spał i figlował z Gochą na show upie, ale ty byś odmówił, to wina jest po twojej stronie bo byłeś zaproszony, ale nie przyjechałeś?... ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bądź już tak żałosny i nie stawiaj się w każdej sytuacji jako ofiara, bo każdy zawsze jest winny ale nie ty. XD pewnie na omeglach to też małoletnie dziewczynki zawiniły, bo przecież mogły z tobą nie rozmawiać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#patostreamy #danielmagical #mahonek
Pobierz k.....2 - Nie wierzę w bezbeka. @mahonek ty imbecylu. Czyli jakby gruby sobie wymyśli...
źródło: comment_gSUqo0QmB5ExpA7TdeOuquUCWpivpSVf.jpg
  • 15
@koldinho: no raczej, że mahonka, bo gdyby chciał to zorganizować profesjonalnie to pierwsze skonstruował by jakieś umowy jak to ma miejsce w warsaw shore i programach tego typu, przykładowo, że uczestnicy nie ucierpią na zdrowiu(np gdyby magical został przez kogoś pobity w programie to dostanie za to zadośćuczynienie) Po drugie nie zapraszałby na "youtube shore" no name'ów z 1k subów tylko prawdziwych fejmowych streamerów/youtuberów. Nie dziwię się, że gruby czy rafonix
@kaziu112: Tylko, że te nołnejmy jak dla mnie w tym programie były najlepsze. Miałeś pojedynek Amadeusza z Polakiem. Kurde, na pewno gruby i rafonix by wbili jakby mieli umowy, że nie ucierpią na zdrowiu XD Magical ma trochę hajsu raczej odłożonego i musieliby mu trochę zapłacić żeby tam był, co moim zdaniem było średnio opłacalne, bo on sam żadnych dymów nie zrobi i jest mega debilem. Rafonix jeszcze gorsze dno, a
@koldinho:

Jakbyś jechał z ekipą ziomków nad morze dla zabawy i porobić lajwa to w pierwszej kolejności wziąłbyś swoją ekipę czy brałbyś 2 wrogów, żeby robić dymy nawet jak ich nie lubisz, bo dzieciaczki tak chcą?


Tylko, że mahonek sam mówił jakich to osób nie zaprosi, mega to zapowiadał, a teraz płacze, że nie ma osób które się nie lubią, bo nie przyjechały.

on sam żadnych dymów nie zrobi i jest
@kaziu112: Ale dalej nie wiemy czy Magical by pojechał, szczególnie jak ma teraz bana. Jakby streamował i miał nacisk od widzów to może by się zgodził. Podobno hajs mają rozdzielić między sobą. A dalej to jest już kwestia gustu, bo ja wolałem obecnych gości niż #!$%@? boxdela czy meduse, który jest irytujący. Pamiętaj, że nie dogodzisz zawsze każdemu. Dla mnie było okej i to był 1 projekt. Może dalej będzie lepiej,
@koldinho: No oby kolejne edycje, o ile takowe będą- były lepsze. Co do tego przykładu z przeleceniem Gochy podałem go, bo przyjęcie zaproszenia przez magicala do programu gdzie są sami jego hejterzy dawid koks, mahonek, polak, pasza itd, osoby które go nie lubią, wielokrotnie grozili mu pobiciem(jak brat mahonka), czy celowo gadali o nim by podbić sobie widzów, no to nie dziwię się, że nie przyjechał do takiego programu, tym bardziej
@kaziu112: Pytanie czy gruby by poszedł na taki deal. Ja to widzę w ten sposób, że każdy z zaproszonych brałby 2-3 osoby, żeby nie być samemu tak jak np. Magical tylko wtedy nie ma pewności czy by siedzieli razem wszyscy. Ciężkie do zrealizowania ogólnie. Wyobraź sobie, że jesteś tucznikiem, masz bana tak czy tak, hajsu z tego projektu praktycznie żadnego, musi wydać na dojazd itp Musieliby ogarnąć jakiś sponsorów i sypnąć
@kaziu112: Skoro mówił że chce zaprosić tego i tamtego a ci odmówili to chyba logiczne że nie powinno się mu zarzucać że zaprosił swoich znajomych?Zapowiadał kogo zaprosie, zaprosił ale odmówili a ty masz pretensje że chciał to zrobić.Piszesz o umowach ok tylko że w takiej sytuacji już po pierwszym dniu by się niewypłaciła drugiego dnia by nie było bo ban.Z drugiej strony jesli wykluczasz bójki to co miałoby Cię przyciągnąć do