Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem mieszkanie na Ursusie przy stacji Ursus Płn. Jestem osobą która korzysta z transportu publicznego. Według jakdojade i map google, można się naprawdę bardzo szybko dostać do centrum. Jak to wychodzi w praktyce? Czy decydowalibyście się na zamieszkanie tam? Wiem, że za XXXXlat ma tam być nawet metro... Ceny są zachęcające.
#warszawa #nieruchomosci
  • 14
  • Odpowiedz
@obcx: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tam jest MPZP więc obejrzyj sobie na mapa.um.warszawa.pl jak to będzie w przyszłości mogło wyglądać.

Moim zdaniem na chwilę obecną za mało jest kursów KM na linii sochaczewskiej. Jeden pociąg na godzinę to stanowczo za mało a dojazd do przebudowywanej stacji Ursus jest taki sobie.

Metra
  • Odpowiedz
@obcx: pół roku temu miałem podobny dylemat tyle, że rozważałem Włochy, ale zdecydowałem się na Rembertów i jeżeli chodzi o kolej to przez prawie 2 miesiące mieszkania tutaj tylko raz poważne problemy były. Jeżeli szukasz tylko pierwotny to jest kilka inwestycji tutaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@obcx Zakłady Ursus. Poczytaj o tym jak "dbano" tam o ekologie i gdzie lądowały zanieczyszczenia. Nie bez przyczyny mieszkania w tamtym miejscu są tanie.
  • Odpowiedz