Wpis z mikrobloga

Równie brzydki, co genialny. Cichy bohater. W cieniu wielkich w Realu, współtwórca największych klubowych sukcesów. Prawdziwy lider reprezentacji. Właśnie dzisiaj pokazał swojemu antagoniście prawidłową postawę i odpowiedzialność za opaskę oraz pozostałych zawodników.

Wszystkiego najlepszego, Lukita.

#mecz
Pobierz galaxypx - Równie brzydki, co genialny. Cichy bohater. W cieniu wielkich w Realu, wsp...
źródło: comment_vUrFBqK9oTrHsjXP6DbGFjacPI3WjIje.jpg
  • 31
@galaxypx: Modrić to geniusz. Szkoda, że tak jak Xavi i Iniesta wpadł na erę Messiego i Ronaldo, bo co najmniej jedna złota piłka powinna się znaleźć na jego koncie, a gdyby grał w jakiejś topowej reprezentacji pokroju Niemiec, Hiszpanii, czy Brazylii, to myślę, że przy jakimś sukcesie mógłby powalczyć nawet z tą dwójką, jak Sneijder w 2010. Z niedocenieniem się zgodzę, bo bez niego nie byłoby obecnych sukcesów Realu, no przynajmniej
@hammerzeit: Już nie mogę edytować, ale warto też dodać, że ostatnie odpadnięcie Realu z LM od La Decimy (a minęły od niego już 3 sezony) mogło być spowodowane brakiem kontuzjowanego Modrića w półfinale z Juve. Dowodem tego może być również fakt, że w tym samym sezonie, gdzie Real absolutnie dominował i ustanowił rekord 20-kilku kolejnych meczów ze zwycięstwem, po kontuzji Modrića gra kompletnie siadła, co przełożyło się na brak jakiegokolwiek trofeum.
@galaxypx: Jako fan FcB muszę napisać że Modric to najlepsze co przydarzyło się Realowi od dawna (jedyny zawodnik Realu którego równie bardzo szanuje to Marcelo). A w tym meczu to aż miło się to oglądało. Szanuje bardzo i zazdroszczę!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@galaxypx: Absolutnie straszne jest to, że w tym roku skończy już 33 lata.. ()

Jedynym pocieszeniem dla mnie jest to, że Kovacic wydaje się mieć potencjał by być jego klonem (być może nawet ulepszonym). Na szczęście uczy się przy boku maestro ()
@d__g: Ciekawe, jakby wyglądała tiki-taka 2008-14 z środkiem Xavi-Iniesta-Modrić-Busquets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik: Kova to chyba jednak trochę inna specyfika, lepszy w kryciu i odbiorze, super szybkość, drybling, ale przegląd pola jednak nie ten. No ale jakby nie było - 24 lata i dużo czasu na doskonalenie, miejmy nadzieję, że masz rację. Pytanie tylko, czy zostanie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)