Wpis z mikrobloga

@Pan_Pinionszek: podstawy prawa, prawo karne, socjologia, patologie społeczne, kryminalistyka, kryminologia, ochrona osób i mienia, laboratoria kryminalistyczne(daktyloskopia król), postępowanie karne, prawo administracyjne, zarządzanie kryzysowe,
@Matti32: podręczniki w programie często pokrywają się z tymi z prawa, ale to nie jest żaden wyznacznik, bo np. egzamin z postępowania karnego na bezpieczeństwie wewnętrznym wygląda tak, że to jest zwykły test ( żadnych kazusów ani pytań otwartych) z pytaniami typu - kim jest oskarżyciel publiczny? (prokurator, adwokat, sędzia) lub co składa świadek ( zeznania, wyjaśnienia lub coś tam jeszcze) xDD
Warto wspomnieć jeszcze jeden przedmiot - Prawa Człowieka, prowadził nam go zwany przez nas Kingpinem emerytowany PRLowski wojskowy. Całe wykłady prowadzone z pozbawionym duszy spojrzeniem którym łypał spod glacy, a uśmiech na jego twarz wpełzał na ułamek sekundy wtedy, kiedy jak podejrzewaliśmy - przypominał sobie pacyfikację górników pod KWK Wujkiem. Cześć jego pamięci - zmarł pozostawiając połowę studentów bez wpisów w indeksie
@Monoxide: a to props w takim razie xD ja zacząłem robić BW do licencjatu jako drugi kierunek i jestem trochę zażenowany poziomem trudności, bo to są podstawy podstaw i totalne banały... a większość studentów tego kierunku to typowe karyny i sebki, które nawet tego nie potrafią ogarnąć, a niedługo będą cieszyć się wykształceniem wyższym
@Monoxide: Też studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne, zajebista sprawa, szkoda tylko, że nie wpadłem wtedy na taki pomysł.. teraz ni #!$%@? nie pasuje mi pod kierunek a #!$%@?ł bym esej życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)