Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam wykopek jakoś specjalnie nie komentując i bawi mnie pewna kwestia. @Matick93 powiedz mi proszę jak to jest, że tak bardzo wyzywasz i hejtujesz uczestników YS, a komentujesz praktycznie każdą ich akcję/gościa? Takie niby bezbectwo, ale oglądasz bez przerwy z tego co widzę. :D Twoje życie serio jest tak nudne, że oglądasz coś czego tak bardzo niby nie lubisz byleby móc napisać coś na wykopku? xD Może jestem dziwny, ale jak czegoś nie lubię, to tego nie oglądam i nie komentuje.
#mahonek
  • 11
@Matick93: To twój jedyny argument? Z resztą nie ma co dyskutować z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjdź z piwnicy i przewietrz pozostałości mózgu.
@Assan: w sumie to większość osób na tych tagach tak robi, niby nudne i #!$%@? ale oglądają xD nie każdy potrafi się do tego przyznać.. Największa beka z tych rycerzy, co niby chcą bronić dzieci na omegle a tak naprawdę chcą dla swojej satysfakcji upodlic jakiegoś strimera
@odyn88 Są po prostu zawistnymi konfidentami, bo co innego? Dupy im skręca, że ktoś coś osiągnął. :D A mentalność polska jest jaka jest i nikt nie może mieć lepiej od Ciebie, no bo jak to tak. :D