Wpis z mikrobloga

Naszło mnie na trochę kontrowersyjne rozkminy na temat niewolnictwa czarnych i kolonizacji Afryki. Oglądałem wczoraj film dokumentalny na temat niewolnictwa i tego całego marudzenia czarnych związku z tym.
Gdyby nie niewolnictwo i kolonizacja to dziś czarni byliby na etapie prymitywnych ludów w Amazonii. Koszmarnie brzmi to co napiszę, ale myślę, że kolonizacja Afryki oraz niewolnictwo to najlepsze co spotkało tę rasę.

#kontrowersja #rasizm #niepopularnaopinia
  • 4
  • Odpowiedz
@Niestabilny: Nie zgodzę się. Powinni być pozostawieni w spokoju w naturalnym środowisku, do którego byli przystosowani i gdzie byli szczęśliwi. A tak robią bałagan w krajach, gdzie naturalnie nie występują.
  • Odpowiedz
Nie zgodzę się. Powinni być pozostawieni w spokoju w naturalnym środowisku, do którego byli przystosowani i gdzie byli szczęśliwi. A tak robią bałagan w krajach, gdzie naturalnie nie występują.


@wylogujsie: ale z czym się nie zgadzasz? Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Ja pisze o postrzeganiu kolonizacji/niewolnictwa z punktu widzenia czarnego. Wydaje mi się, że jednak skorzystali na tym jako rasa i ich postrzeganie tego jako krzywda nie jest do końca
  • Odpowiedz