Wpis z mikrobloga

Jest CFW z odpalaniem kopii gier z karty sd na #nintendoswitch. Potrzebny jest "jig" do instalacji (potem już nie) i kupno licencji od twórców softu.

Ja swojego nie przerabiam, bo boje się bana na multi i wiem, że jak będę miał milion gier na konsoli to wszystko będzie mnie nudziło i w nic nie pogram. Mam przerobionego 3DSa i tak to są skończyło (nudą, nie banem).

Nikogo też nie zachęcam, tylko informuję.

#nintendo
Nobody - Jest CFW z odpalaniem kopii gier z karty sd na #nintendoswitch. Potrzebny je...
  • 14
  • Odpowiedz
@Nobody: Czy bany od N leca gdy np. kopia jednego carta zostala udostepniona i uzywa jej wiecej niz 1 osoba, czy po prostu gdy skopiowany kart zostal uzyty do multi (ale skad wiedza, ze jest skopiowany, jezeli certyfikat rowniez jest zrzucony?)?
  • Odpowiedz
@Nobody Jakim idiotą trzeba być, żeby płacić za to, żeby można było kraść? Tym bardziej, że niedługo będzie to możliwe bez kupowania żadnych licencji.
  • Odpowiedz
@Nobody: Najgorsze jest to, że Nintendo aktualnie nie banuje konsoli tylko certyfikat z gry z kartridża. Także ucierpi na tym rynek gier używanych, bo kupując używana grę nie wiadomo czy nie jest zbanowana albo czy ktoś nie zrobił jej dumpu i dopiero po sprzedaży nie będzie używał do gry online :/

Mam nadzieję że to się jakoś wyjaśni i Nintendo zmieni politykę.
  • Odpowiedz
Także ucierpi na tym rynek gier używanych, bo kupując używana grę nie wiadomo czy nie jest zbanowana albo czy ktoś nie zrobił jej dumpu i dopiero po sprzedaży nie będzie używał do gry online :/


@Maciek1422: wystarczy kupować nowe gry zamiast używanych i po problemie ;)
Nintendo chyba na to liczy :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Zepelin123 bycie przegrywem, dla którego 250zł to dużo tak bardzo smutne

Poza tym fizyczne gry na switcha kosztują bliżej 200 niż 250, nie licząc Zeldy :P
  • Odpowiedz