@hirud: @majzter: Kolumbia jest raczej słabsza niż Senegal na tę chwilę. Do tego stracili obrońce, ich gwiazda środka (James Rodriguez) ma problemy zdrowotne, także to bardziej prawdopodobne niż wygrana z Senegalem.
@majzter: ja już sie pogodziłem z tym, że wdupimy z Kolumbia, chce tylko odzyskać przyjemność z oglądania piłki bo jak narazie to nie mam ochoty oglądać kolejnego meczu na mundialu XD
@CzaryMarek: jak #!$%@? ma byc Kolumbia skoro mówisz ze jest słabsza od Senegalu, który nie zrobił jednej składnej akcji i wygrali, bo dosłownie dwa razy sami sobie piłke do bramki kopneliśmy.
@hirud: W drugiej połowie meczu z Japonią nie oddali strzału i mieli mniej niż 30% posiadania piłki.Tak tak czerwona kartka, ale mimo wszystko, to była podobno ta słabiacka Japonia, niewiele lepsza od Arabii Saudyjskiej.
@CzaryMarek: Co do Kolumbii zgodzę się, co nie zmienia faktu że zagrają zupełnie inaczej niż Senegal bo będą napierać. Tutaj chodzi o to że wczoraj nie dostaliśmy w sumie żadnych przesłanek od piłkarzy które mogłyby sugerować że coś się zmieni w kolejnym meczu. Tak tragicznie grającej drużyny na mś chyba nie ma, oczywiście Senegal wcale nie zagrał lepiej, gdyby nie błędy rodem z orlika byłoby 0-0. Nie potrafimy wymienić kilku podań,
@hirud: Jeszcze 2 mecze i do domu,ogólnie ten mundial pozwala oddzielić prawdziwe gwiazdy, które biorą na siebie ciężar gry od przereklamowanych ,przepłaconych kopaczy.
@GARN: czy ja wiem? Jedynie Lukaku, Ronaldo, Kane i Neymar, który był najbardziej faulowanym piłkarzem w historii. coś zrobili. Ale maja lepsze zespoły, mieli posiadanie piłki, kumpli którzy umieli kopnąc piłke. My w ogóle nie mieliśmy piłki w okolicach pola karnego, to nie wina Lewego że Pazdan z CIonkiem gra tiki take na swojej połowie i nie może nawet dotknąć piłki bez wycofania sie na swoja połowe. Obstawiam że Lewy podziękuje
@Guardis: bo tego lata opuszcza Bayern, zrobi ostatni stop w Europie w jakimś top klubie, spróbuje wygrać LM, i jedzie do MLS by w Los Angeles grać. Sam mówił ze ma takie plany.