Wpis z mikrobloga

Ludzie uspokójcie się z tym hejtem i wulgaryzmami,to jest dopiero pierwszy mecz i jeśli nasz zespół się ogarnie,ułoży dobrą strategię, przygotuje się mentalnie oraz być może wprowadzi do składu nowych zawodników to mamy szanse na awans,oni potrzebują waszego wsparcia a nie hejtu,w ten sposób im tylko szkodzicie.

Do boju orły,pokażcie w niedziele że stać was na więcej jestem z wami całym sercem (òóˇ)

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Kielek96 - Ludzie uspokójcie się z tym hejtem i wulgaryzmami,to jest dopiero pierwszy...

źródło: comment_UHGNeEmOrKCN9ArtNeoLtM0DNSD2lXH8.jpg

Pobierz
  • 15
@Kielek96: Oh, ależ ja kompletnie nie popieram hejtu i bluzgów w stronę kadry. Najzwyczajniej w świecie uważam że zawalili mecz. Jeżeli chodzi o krytykę, to nic nowego do tego co już zostało powiedziane nie jestem w stanie dodać. Z drugiej strony ciężko tez się wypowiadać nie znając przyczyn takiej skrajnej anemiczności i rozkojarzenia całej drużyny
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ, ludzie wyrażają swoje rozgoryczenie i zawory im puszczają. W 100% się zgadzam, że niektórzy przesadzają.


@fister: Ja ten mecz również bardzo przeżyłem,również jestem wściekły ale ja się tak nie zachowuje i nie wyrażam rozgoryczenia hejtem tylko staram się znaleźć przyczyny błędów i przede wszystkim wspierać naszą narodową drużynę która przecież tak wiele osiągnęła,awansowała na euro 2016 oraz na mistrzostwa świata,owszem wymagajmy od nich wiele,krytykujmy ale
Z drugiej strony ciężko tez się wypowiadać nie znając przyczyn takiej skrajnej anemiczności i rozkojarzenia całej drużyny


@Telgar: No dokładnie mireczku,100% racji