Wpis z mikrobloga

Dla zainteresowanych tematem chrapania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj poddałem sie plastyce podniebienia, ktora ma wyeliminować moje chrapanie. Mi ono jakos specjalnie nie przeszkadzało, ale zona zaczęła znosić swoj bałagan do innej sypialni (a to juz mi troszkę przeszkadza).

Caly zabieg w znieczuleniu miejscowym trwa jakies 10-15 minut i jest kompletnie bezbolesny.
Jazda zaczyna się jak zejdzie znieczulenie, ale Nimesil daje radę.

Cała akcja wyglada tak, ze jakimś radiowym tałatajstwem laryngolog obkurcza tkanki miękkie podniebienia, a pozniej przycina języczek.

Jesli ktos jest zainteresowany efektami i odczuciami podczas kolejnych dni gojenia niech zaplusuje komentarz ponizej.

#zdrowie #chrapanie #laryngologia i trochę #zonabijealewolnobiega
  • 14
Efekt po zabiegu był bardzo dobry, ale niestety krótkotrwały. Po półtora roku chrapanie znowu się pojawiło, natomiast obecnie jest na poziomie sprzed zabiegu. Jako, że różowa zaczęła się dosyć mocno skarżyć, szukam innej opcji. Jak coś znajdę dam znać ;)
@PuchatyKuba: Siema, może trochę stary temat, ale mam pytanko bo tez niedlugo mam operacje, ale tak czytam %#$%$ ,że przycięcie tego języczka tj. nagłośni może zmienić głos na wyższy xd. Pytanie jak u Ciebie, zmienił się w jakiś sposób?